Астрологи розповіли, на які знаки Зодіаку чекають проблеми та труднощі у липні

27 липня закінчиться астрологічний вплив, який створював проблеми й через ретроградність Венери тривав три місяці. Йдеться про квадрат Венери з Нептуном, який розпочався ще в травні. Він створював ілюзію й заплутував нас в особистому житті та грошах. Найсильніше в липні від нього постраждають Близнюки, Тільці та Стрільці. Про це розповідає астрологиня Наталія Коляда.

“З одного боку, в липні ситуація буде гострою. Події підійдуть до розв’язки. З іншого боку, заплутана ситуація повинна була коли-небудь вирішитися. Проблеми у перерахованих знаків почалися не в липні, а раніше, і не варто вважати липень поганим місяцем тому, що довелося відкрити очі на деякі неприємні речі”, – каже астрологиня.

Ще одне тривале напружене з’єднання планет – квадрат Меркурія і Марса – триватиме з 8 по 27 липня. Він, за словами Коляди, створить проблеми Овнам і Ракам, бо буде діяти саме в їхні знаки, а також іншим кардинальним знакам – Терезам і Козерогам.

“Це аспект непродуманих поспішних дій, конфліктного спілкування. Незважаючи на те, що у всіх перерахованих знаків будуть одні й ті ж проблеми, поводитися знаки будуть по-різному. Овни будуть нетерплячими, різкими й сміливими, займуть активну позицію у конфлікті. Раки нашкодять собі необдуманими висловлюваннями. Не піде їм на користь і спонтанна поїздка. У Терезів і Козерогів проблеми взагалі трапляться через інших людей та зачеплять їх”, – прогнозує астролог.