fbpx

Астрологи розповіли, які пари будуть найбільш щасливими в 2022 році, а кому, можливо, доведеться мати справу з проблемами у стосунках

Вогонь + Вогонь

У 2022 році двом представникам Стихії Вогню буде надзвичайно важко. Це буде найбільший час їхньої несумісності. Звичайно, це не означає, що всі подібні союзи розпадуться, але особливо важливо буде зважувати слова при спілкуванні. Особливо це стосується Овнів і Левів.

Земля + Земля

Серед представників цієї стихії пануватиме гармонія, але є необхідна умова для цього. Всі рішення повинні прийматися спільно представниками земної стихії і завжди шукати компроміси.

Повітря + Повітря

Представникам цієї стихії, безумовно, не складе ніяких труднощів у спілкуванні, особливо якщо стосунки налагодилися зовсім нещодавно. Близнюки, Терези і Водолій в 2022 році дуже виграють від нових знайомств.

Вода + Вода

Рак, Риби і Скорпіон можуть очікувати реального успіху в найближчі роки. Два учасника Водної стихії можуть спланувати весілля або зустріч сім’ї – 2022 рік буде для цього вдалим.

Вогонь + Земля

Представникам цих стихій буде надзвичайно корисно в найближчі роки проводити якомога більше часу разом. Навіть виконання щоденних справ може зблизити один одного і зміцнити його.

Вогонь + Повітря

Ці дві стихії будуть доповнювати одне одного, але при розпорядженні спільним сімейним бюджетом важливо бути більш обережним. У 2022 році саме гроші можуть стати основним джерелом розбіжностей.

Вогонь + Вода

Союз Стрільця і ​​Рака може розраховувати на найбільший успіх. У представників цих знаків точно не виникне проблем із взаєморозумінням.

Земля + Повітря

У той час як представники Землі і Повітря можуть досить добре погодитися в найближчі роки, межа між любов’ю і ненавистю буде дуже вузькою.

Земля + Вода

У 2022 році ці стихії будуть добре поєднуватися. Рак, Скорпіон і Риби добре уживаються з Дівою, Козерогом і Тельцем.

Вода + Повітря

Представникам цих стихій варто забути про егоїзм і більше зосередитися на своїй другій половинці. Саме це забезпечить гармонію стосунків.

You cannot copy content of this page