fbpx
Гороскоп

Астрологи розповіли, яким буде 2022 рік для кожного зі знаків Зодіаку. В цілому це має бути досить спокійний час, але в будь-якому тихому болоті водиться нечисть. Так і в 2022 році будуть різні підводні камені

Астрологи розповіли, яким буде 2022 рік для кожного зі знаків Зодіаку. В цілому це має бути досить спокійний час, але в будь-якому тихому болоті водиться нечисть. Так і в 2022 році будуть різні підводні камені, які будуть затьмарювати загальну картину і враження від цього часу. Експерти проаналізували деякі тенденції в поведінці планет і прийшли до висновку, що найбільше пощастити в 2022 році має представникам найбільш надійним і відповідальним знакам Зодіаку – Овен, Діва, Скорпіон, Козеріг і Водолій.

Овен

У Овнів у 2022 році очікується важкий, але впевнений рух вперед. Щоб було легше приймати рішення і в цілому рухатися по життю, астрологи радять періодично робити чистку інформаційного простору. Також бажано побільше відпочивати і не йти з головою в роботу. Потрібно пам’ятати, що крім справ є друзі, захоплення, сім’я і родичі. Так, в один момент часу приділити увагу всьому і всім не вийде, але в цьому році бажано хоча б трохи постаратися це зробити. У цьому Овнам допоможе довгострокове планування.

Телець

У Тельців перша половина року очікується дуже важливою в любові. Приблизно до червня ці люди будуть досить ефективно зацікавлювати партнерів. У цей час багато Тельців зможуть знайти собі другу половинку. Щоб нові стосунки не стали тягарем, а принести щастя, варто спочатку перевіряти любовну сумісність за датою народження або будь-яким іншим способом. Період до жовтня для Тельців буде універсальним часом, коли можна вибирати дорогу самостійно, але кінець року краще присвятити роботі, справам і бізнесу.

Близнюки

Близнюки – люди, у яких склянка завжди наполовину повна, сонце світить яскраво, а проблеми – це щось тимчасове. Такий підхід необхідно зберігати протягом усього 2022 року, особливо на його початку. Цей рік принесе нам багато цікавого, але, на жаль, події цих дванадцяти місяців не будуть позбавлені підводних каменів. Близнюкам потрібно не поспішати з висновками. У невдач і проблем будуть чисто енергетичні причини, пов’язані з нестабільністю планет і зірок. Щоб мінімізувати кількість негараздів, астрологи радять Близнюкам менше ризикувати.

Рак

Ракам не раз доведеться залишати зону комфорту в прийдешньому році. Планети зроблять так, що люди цього знаку встануть перед дилемою. В цьому випадку астрологи нагадують, що не буває правильного і неправильного вибору. Є лише той, який найбільш корисний в поточних умовах. Якщо почнеться період труднощів і проблем, краще не впадати в апатію і не починати копатися в собі, щоб знайти причини чорної смуги. Чим простіше Раки будуть ставитися до всього того, що відбувається, тим вони стануть більш успішними.

Лев

Вже на початку року астрологи радять Левам почистити будинок від чорної енергетики і негативних впливів ззовні. Це допоможе залучити щастя тим, хто відчуває важкість у рідних стінах і потребує підтримки. Цього року експерти рекомендують представникам даного знаку не впадати в крайності. Спокій і розміреність будуть важливою умовою щастя для Лева. Вони зможуть подолати купу поганих думок, стати успішніше у всіх сферах життя, але тільки якщо не будуть гнати коней і поспішати. Важливо приймати тільки виважені рішення.

Діва

У Дів очікується рік виконання бажань. Їм вдасться зробити себе і своє життя краще. Звичайно, на шляху цих людей можуть зустрічатися розчарування і проблеми, але вони легко з ними впораються. У цьому їм допоможе сильна інтуїція, яка загостриться в березні і в період з червня по жовтень. Дуже важливо у 2022 році розкрити тему партнерства. Треба якомога більше спілкуватися з новими людьми, прислухатися до їхніх порад і намагатися працювати в команді.

Терези

Терезам необхідно пам’ятати про те, що Всесвіт працює згідно своїх законів. Ці закони відбивають те, як потрібно жити. Цей рік буде для Терезів трохи непередбачуваним, тому їм варто слідувати цим законам, щоб життя стало трохи більш послідовним, а виконувана робота – більш ефективною. Також експерти радять дивитися на життя через призму оптимізму. Особливо це стосується любовної сфери. Зірки і планети допоможуть Терезам знайти щастя в любові, але тільки якщо ті будуть самі йти на контакт.

Скорпіон

Перша половина року може бути дуже напруженою. Домашні негаразди постійно змінюються новими проблемами на роботі і в бізнесі. Скорпіонам може здатися, що все проти них, але проблеми будуть поступово стихати, не залишаючи після себе ні руйнувань, ні поганих спогадів. Зірки хочуть, щоб Скорпіони уникали песимістичного погляду на речі. Також необхідно стежити за самопочуттям.

Стрілець

Перша половина року ідеально підходить для подорожей, переїздів, знайомств. Астрологи радять періодично міняти обстановку. Це дуже важливо у 2022 році, так як від цього буде залежати успіх Стрільців. Що стосується дорогих покупок, то їх краще здійснювати з травня по липень і з листопада по грудень включно. Також в рік Тигра Стрільці зможуть знайти нову, добре оплачувану роботу. У разі наявності проблем не варто займатися самокритикою, самокопанням. Це одна з причин втрати гарного настрою.

Козеріг

На початку року Козероги можуть стати свідками не надто приємної ситуації. Астрологи рекомендують тримати в таємниці все почуте або побачене, не пускаючи чутки. Також варто проявляти більше ініціативи. Особливо це стосується сфери любові. Якщо Козеріг знаходиться в пошуках другої половинки, потрібно діяти рішуче і сміливо. В кінці осені і на початку літа не варто смітити грошима. Також астрологи радять пам’ятати про важливі дрібниці, не упускаючи деталей, боротися з вигоранням і дефіцитом енергії.

Водолій

Водоліям у 2022 році варто відмовитися від стратегії «всього потроху». Необхідно сфокусуватися тільки на те, що дійсно важливо. Вже на самому початку року потрібно слідувати планам, щоб не помилитися і не зійти з обраної стежки. Також астрологи радять займатися справами послідовно, не розпорошуючи свою енергію на кілька завдань одночасно. Рятувальним кругом для Водоліїв буде спілкування з друзями, рідними. Змінити майбутнє Водоліям допоможе сила слова і думки. Потрібно зберігати оптимістичний настрій. Це головний ключ до перемоги.

Риби

Це досить сприятливий рік для Риб, особливо для тих, які займаються пошуками свого покликання. Покладатися на оточуючих у важливих справах не варто. Не виключено, що хтось спробує обвести Риб навколо пальця. Самостійність і самодостатність у всьому – це головна умова успіху. В кінці року до Риб можуть повернутися старі невирішені проблеми. Вони почнуть провокувати людей даного знаку на негативні емоції, страхи і комплекси.

You cannot copy content of this page