Астрологи сходяться на думці, що труднощі в житті цих знаків Зодіаку зустрічаються набагато частіше за інших. На них чекає багато випробувань, а за щастя потрібно добряче поборотися

Діва

Діви мають високий інтелект, але іноді їм важко стримувати емоції. Через стан нестабільності вони часто доводять себе до депресії. В результаті погіршується їх самооцінка, погіршуються стосунки з рідними, а також виникають труднощі та розбіжності з колегами на роботі. Діва може позбавити себе від зайвих турбот, тільки рухаючись до своїх цілей.

Риба

Риб не влаштовують спогади про своє минуле, їм не вдається його забути, їх спогади просто пригнічують. Вони не можуть зосередитися на реальному житті і відчути всі радощі. Риби часто не прислухаються до порад оточуючих людей і думки рідних і близьких. У них немає повноважень, і вони завжди все роблять по-своєму, живуть своїм розумом, що б не трапилося в їхньому житті, вони самі намагаються впоратися з ситуацією і іноді роблять помилки.

Скорпіон

Скорпіони часто занадто чутливі, намагаються догодити всім, хто їх оточує, страждають від зміни думок, непослідовності рішень. Є спосіб і засоби їх гармонізувати, їм потрібно знайти когось із близьких. Любов допоможе Скорпіонам в житті і вони зможуть подолати будь-які труднощі долі.

Рак

Раки надзвичайно ревниві, їм важко розслабитися і відчути щастя в житті, вони заздрять всім своїм друзям і коханим. Раки дуже недовірливі до себе і оточуючих, вони всюди і завжди шукають обман. Навіть будучи самотніми, вони все одно нещасні. Вони не задоволені роботою, їх часто розчаровують конкуренти та колеги.

Козеріг

Козерогам постійно здається, що їм не щастить. Вони наполегливо і щиро працюють, роблять чудову роботу, де б вони не були, але не отримують гідної віддачі, або вона приходить дуже повільно. Особливо негативно на цей знак впливають турботи і відповідальність, широкий спектр проблем.

Козероги люблять все перебільшувати, свої невдачі і проблеми можуть приписувати кому завгодно. Їм все важко в житті, вони не розуміють гумору, все дуже серйозно і нудно. Також вони занадто серйозно ставляться до себе та інших людей, усі події завдають їм неприємностей.