fbpx
Гороскоп

Астрологи склали рейтинг найгірших дружин за знаком Зодіаку

12 місце – Скорпіон

Незважаючи на те, що Скорпіони зазвичай поєднують в собі і розум, і красу, у них зазвичай досить “гострий” характер, з яким важко уживатися.

11 місце – Риби

Риби в ролі дружин створюють красиве сімейне життя і весь час живлять його цікавими подіями, проте утримувати їх буде досить дорого.

10 місце – Лев

Жінки-Леви люблять красу, розкіш, багатство. Тому їм доведеться багато віддавати в плані матеріальних цінностей.

9 місце – Стрілець

Стрільці вимагають від своїх чоловіків повне володіння душею – вони зазвичай все контролюють, прагнуть стежити за всім, а також впевнені, що має бути так, як “вона сказала”.

8 місце – Близнюки

Близнюки – дуже непростий знак Зодіаку. Від того, як жінка-Близнюк буде поводитися в шлюбі, залежить те, як буде відчувати себе чоловік – справжнім героєм або повним невдахою.

7 місце-Овен

Одружитися на Овні – це означає приректи себе на життя на пороховій бочці. Дружини-Овни досить емоційні, імпульсивні, їх практично неможливо переконати.

6 місце – Терези

Одружитися на Терезах – це обрати для себе комфорт і домашній затишок. Жінки-Терези, як правило, дуже відповідальні домогосподарки, як і матері, проте нерідко вони бувають нервовими і скандальними.

5 місце – Діва

Діва стане вашою найкращою подругою, проте їх мінус – непередбачуваність. Очікувати від таких панянок можна чого завгодно.

4 місце – Телець

Тельці в шлюбі як хитрі лисиці – вони мотивують, надихають, направляють своїх чоловіків, проте нерідко вони здатні рубати з плеча, що не завжди добре.

3 місце – Козеріг

У трійку найкращих дружин потрапили Козероги – вони точно знають як успішно з’єднати роботу, сімейні справи, зробити чоловіка щасливим і успішним, а також як виховати дітей.

2 місце – Водолій

Дружина-Водолій – справжня богиня в мріях чоловіка. Вони вічно юні, цікаві, дбайливі. Але варто відзначити, що у них завжди буде своє життя, незважаючи на чоловіка поруч.

1 місце – Рак

На першому місці Рак. Дружини-Раки – практично ідеальні партнерки. Попри те, що їх досить складно умовити на шлюб, вони розумниці, красуні і господині. Представниці цього знака Зодіаку успішно ведуть і бізнес, і господарство, і сімейні справи. А для чоловіків вони не тільки партнерки, а й найкращий друзі.

You cannot copy content of this page