fbpx

Астрологи стверджують, що деякі знаки Зодіаку найбільш схильні до депресій. Яким представникам зодіакального кола найбільше підходять слова “печаль” і “туга”?

Рак

Вони є одними з найбільш чутливих і сентиментальних знаків. Ракам постійно необхідне схвалення і підтвердження своїх почуттів з боку оточуючих. Саме в цьому полягає причина душевних переживань представників знака – вони не переносять брак уваги. Однак навіть коли вони розуміють, що не отримують належної турботи, то, скоріше, вважатимуть за краще не показувати власний біль.

Скорпіон

Скорпіони глибоко переживають будь-які емоції – як позитивні, так і негативні. У зв’язки вони вкладаються по максимуму. З цієї причини будь-який розрив з близькою людиною вони сприймають, немов останній. Однак Скорпіони не звикли приховувати свої емоції – навіть при найменшому дискомфорті вони сповіщають своїх близьких.

Риби

Цей знак Зодіаку, за словами астрологів, проводить в депресії більше часу, ніж інші. Причина криється в тому, що Риби часто думають про інших людей на шкоду собі. Представники цього знака звикли приховувати власні емоції і здаватися “зручними” в спілкуванні з іншими. Головна причина їх депресивних станів – це невідповідність між реальністю і їх очікуваннями.

You cannot copy content of this page