Астрологи стверджують, що найкраще протистояти стресу можуть всього три знаки Зодіаку

Овен

Заповзятливі і сміливі Овни вирішать не тільки свої, але і чужі проблеми. Вони вміють знаходити нестандартні рішення для складних ситуацій, і труднощі їх зовсім не лякають. Однак Овни часто беруть на себе занадто багато зобов’язань, що стає причиною неминучого стресу. Астрологи радять їм зменшити навантаження і навчитися говорити “ні”.

Стрілець

Стрільці майже завжди живуть собі на втіху, тому стресостійкість у них в крові. За життя вони крокують з посмішкою і навіть, коли проблема застає зненацька, вони професійно її вирішують.

Астрологи кажуть, що сутність цього знака як не можна краще відображає образ міфічного кентавра з цибулею. Хоча на перший погляд може здатися, що ці люди природжені переможці, їх неймовірна здатність акумулювати стрес може призвести до глибокої депресії. Щоб цього не сталося, важливо робити перерву в роботі і частіше гуляти на свіжому повітрі.

Козеріг

Представники цього знака вважаються одними з найбільш терплячих, оскільки завжди серйозно і виважено підходять до будь-якої життєвої ситуації. Трапляється, що завищені вимоги Козерогів можна втілити в життя, але навіть це не може вибити їх з колії. Вони ретельно обмірковують кожен свій крок, що дозволяє уникнути багатьох неприємностей і зберегти психіку здоровою.