fbpx

Астрологи впевнені, що 6, 7, 8, 9 Березня дні будуть неоднозначними: деякі знаки Зодіаку “викинуть гроші на вітер”

Астрологи впевнені, що  6, 7, 8, 9 Березня дні  будуть неоднозначними: коли хочеться бігти, потрібно буде зупинитися, а коли захочеться відпочити – доведеться попітніти.

Причому, впевнені астрологи, це треба обов’язково встигнути зробити до кінця Березня, коли зірки будуть їм в усьому допомагати.

Овнам варто перебороти з лінь і прокрастинацію. Тоді у вас все буде добре, як в особистому житті, так і в роботі.

Стрільцям треба встигнути розпланувати дні і забути про минулі невдачі. Дивіться вперед, живіть сьогоднішнім і думайте про завтра – такий девіз підійде вам в кінці цієї весни.

Не намагайтеся стрибнути вище своєї голови, зупиніться і побережіть сили – у ці дні краще входити при доброму здоров’ї та гарному настрої. Ці дні будуть непростими. Роботи буде море, але і енергії – хоч відбавляй, тому ви з усім впораєтеся. А якщо потрібно, то й іншим допоможете.

Зірки радять гарненько підготуватися Терезам, адже на вас чекають воістину грандіозні дні.Зірки радять не брати на себе занадто багато відповідальності і не перестаратися з фізичними навантаженнями.

Можуть з’явитися справи, в яких доведеться відстоювати свої інтереси: потрібно, щоб і ви відпочили.

В кінці місяця тримайте себе за рукав щоразу, коли збираєтеся щось купити: є ризик занадто багато витратити.

Просто наступного разу не залишайте хвостів. Усе треба робити вчасно.

У 8, 9 Березня у неодружених Близнюків з’явиться шанс познайомитися з цікавою людиною. Причому, цікавити вона вас буде куди більше за інших і, швидше за все, не тільки в Березні.

Потрібно буде набратися терпіння: є ймовірність конфлікту зі своєю другою половинкою. Будьте м’якшими та терпимішими – і лаятися буде ні з ким.

Щоб в Березні  у вас самих теж не здали емоції – не перепрацьовуйте. Приведіть організм в рівновагу.

У вас є великі прогнози “викинути гроші на вітер”.

Будь-яке використання матеріалів (у тому числі фотографій)– суворо заборонено

Фото Олександри. м. Київ, 2015 р.

You cannot copy content of this page