Астрологи впевнені, що дата народження визначає не тільки долю людини, але і її зв’язок із вищими силами. В результаті деякі знаки зодіаку володіють унікальними здібностями, про які інші можуть тільки мріяти

5 місце – Діви

Діви вміють докопуватися до суті будь-якими шляхами. Вони вважають за краще тримати все під контролем, а внутрішній голос завжди підкаже, в якому напрямку варто рухатися. Якщо класичними способами отримати відповідь на питання не можна, Діви звернуться до карт, ворожіння, ритуалів і хіромантії.

4 місце – Близнюки

Близнюкам дано бачити майбутнє і передбачати події. Цей двоїстий знак живе в обох світах відразу – реальному і потойбічному. У них віщі сни і знамення завжди чіткі і послідовні. При належному старанні вони можуть розвинути в собі справжній дар передбачення.

3 місце – Раки

Чутливість і емоційність Раків дозволяє їм розбиратися у власних почуттях і вивчати питання, відповіді на які не лежать на поверхні. Намагаючись зрозуміти суть того, що відбувається, Раки часто займаються ворожінням. Вони працюють з власною чистою енергією, тому завжди точно можуть сказати, яке діло принесе успіх, а за яке навіть не варто братися.

2 місце – Скорпіони

Скорпіони мають сильний вплив на людей, причому самі цього часто навіть не усвідомлюють. Їх здібності проявляються і в роботі, і в особистому житті. Вони з легкістю зачаровують оточуючих за короткий термін, а потім починають цим маніпулювати. Іноді цей дар вони використовують в коростних цілях.

1 місце – Риби

Риби тонко відчувають навколишній світ і завжди знають, якщо наближається небезпека. Вони ніколи не погодяться на авантюру, в успіху якої не будуть впевнені на 100%. Часто люди, народжені під цим знаком, можуть передбачати наслідки дій інших і застерігати від неприємностей близьких.