Астрологи вважають, що серед 12 знаків Зодіаку є ті, кому можна присвоїти звання найгіршої дружини. Ось кому саме

Кожна жінка унікальна. Одні хочуть досягти якнайкращої кар’єри, інші можуть стати ідеальними дружинами і матерями. А декому навіть вдається все поєднати!

Раки, наприклад, часто змалку мріють про власну сім’ю, а коли виростають, то вміють піклуватися про своїх близьких.

Скорпіон

З одного боку, представник Скорпіона – дивовижна господиня. Її будинок завжди охайний, а на кухні чоловіка чекає вечеря з п’яти страв. Проте все це переважає одна з найнеприємніших рис характеру багатьох Скорпіонів. Для цієї жінки дуже важливо домінувати у стосунках. Вона завжди права і все! Часто жінка-Скорпіон заробляє більше свого чоловіка, що підриває його самооцінку. Рано чи пізно такі сім’ї розділяються.

Риба

Стосунки з жінкою, народженою під знаком Риб, починаються з роману. Вона ніжна жінка, яку повинен захищати лицар на білому коні. З часом Риби беруть і зарозуміло чіпляються за шию чоловіка. Часто чоловік втомлюється від спілкування з такою жінкою, тому що він також хоча б зрідка потребує уваги та турботи!

Леви

Представниця Лева — чудова супутниця, щоб кудись вийти. На чоловічій вечірці вона завжди буде сяяти розумом і красою. Зазвичай всі його колеги таємно чи відкрито милуються цією красунею. Вона вміє справити враження. Але як дружина Левиця справжня бідна людина!

Побутові справи їй чужі, вона не впорається з ними. Якщо може, то зазвичай не має ні найменшого бажання. Деякі чоловіки на це закривають очі і наймають потрібний персонал, а для інших це питання принципу, тому сварок не уникнути!