Астрологи виділили п’ять знаків Зодіаку з поганою енергетикою: кого краще уникати

Діва

Погана енергетика Діви проявляється в її критиці до всього та до всіх. Представники знаку поводяться так, ніби чекають найменшого спотикання, щоб мати можливість вказати на помилки та розкритикувати оточуючих. Через песимістичний характер вони бачать недоліки у всіх і скрізь.

Обурення діями оточуючих і замкнутість у собі перетворюють представників цього знаку мало не на монстра, готового заподіяти хворобливі відчуття будь-кому, хто встане у них на шляху. Вони також можуть повністю зруйнувати ауру людини та придушити її волю.

При цьому вони використовують жорстоку критику не лише до чужих, а й до близьких людей, що згодом згубно позначається на стосунках. Крім того, Діви не довіряють людям. І якщо щось потрібно зробити або організувати, вони беруть на себе повну відповідальність, тому що впевнені, що хтось інший може зіпсувати все.

Рак

Похмурість Раку зводить з розуму оточуючих і морально виснажує. Адже представники знаку ображаються на все, навіть на дрібниці. Вони не відпускають свого співрозмовника, поки той не виявить до них співчуття і не простягне руку допомоги, а можливо, й за щось вибачиться.

Така поведінка дуже засмучує оточуючих і псує їм настрій. А якщо Рак почув недоречний жарт у свій бік, тоді його погана енергетика виявиться ще з більшою силою, яка змітатиме все на своєму шляху.

Також народжених під цим знаком часто називають токсичними людьми, тому що вони вихлюпують на оточуючих свої негативні емоції і хочуть, щоб ті розділили з ними їх часто-густо вигадані прикрощі.

Козеріг

Козероги дуже вперті і бажають, щоб було все так, як вони вирішили. Коли справи йдуть не за планом, представники знаку стають нервовими, сварливими та вибуховими. Вони часто зляться на людей без будь-якої причини і можуть зневажливо висловлюватися на адресу оточуючих.

Спілкування з Козерогом – справжнє катування. Представники цього знаку намагаються внутрішньо приборками співрозмовника, змушують його нервувати і наводить різні аргументи, щоб довести його нікчемність. Найчастіше після спілкування з Козерогом у людей немає сили.

Близнюки

Близнюки схильні надмірно аналізувати. Їхня поведінка іноді може здатися параноїдальною, особливо якщо вони відчувають, що їх ігнорують або щось приховують від них.

Люди, народжені під цим знаком, часто не бачать реальної картини в тій чи іншій ситуації. Також вони поводяться дуже драматично і часто починають конфліктувати з оточуючими. Таким людям буває досить непросто догодити, тому спілкування з ними нерідко завершується обопільною ворожістю і виснаженням сил у співрозмовника.

Скорпіон

Скорпіони дуже емоційні та схильні до одержимості, володарства, особливо коли справа стосується людей, яких вони люблять. Люди під цим знаком дуже проникливі та хочуть знати всі секрети. Це призводить до того, що вони іноді надто агресивні і ставлять прямі питання, що багатьох відштовхує від них.

Також Скорпіони – майстри в мистецтві маніпулювання та затемнення реальної картинки. Якщо посваритися з цією людиною, вона зробить усе, щоб ускладнити життя кривднику. Крім того, після спілкування з представниками цього знаку у людей нерідко виникає почуття безсилля.