fbpx

Астрологи визначили найбільш нещасні знаки Зодіаку. Їх завжди наздоганяють проблеми

Третє місце – Діва
На третьому місці в списку найбільш нещасних знаків зодіаку розташовуються Діви. Як правило, Діви не вміють розслаблятися і відволікатися від суєти. Представники сузір’я люблять покладати на свої плечі надмірну відповідальність, незважаючи на те, що буквально прогинаються під її вантажем. Більш того – які народилися під цим знаком не можуть розділити свій тягар з близькими людьми через складний характер. Діви часто проголошують себе великомучениками і вибирають для себе роль жертви.

Друге місце – Рак
Люди, народжені під цим знаком, знаходяться на другому місці в топ-3 самих нещасних представників зодіакального кола. Через вроджену чутливість і зайву емоційність у Раків досить багато психологічних проблем, які в першу чергу грунтуються на комплексах і внутрішніх сумнівах, кажуть астрологи. Представники цього знаку можуть довго і наполегливо сумніватися в собі і власних силах – вони часто роблять один крок вперед і відразу три – назад.

Перше місце – Риби
Астрологи впевнені, що найнещасніші серед знаків зодіаку – це Риби. Вони і самі нерідко зізнаються, що не вважають себе щасливими людьми. Безумовно, виключення теж є. Однак в основному представники цього знаку – інтроверти, які занурені в себе. Їх постійний самоаналіз часто переростає в грубу самокритичність. Крім того, вони майже постійно відчувають невпевненість в собі і потребують людину, яка б захоплювалася ними і підживлювала їх внутрішній світ. Але знайти таких Рибам не завжди вдається.

You cannot copy content of this page