fbpx

Астрологи визначили найбільш нещасних жінок за знаком Зодіаку: якщо вам не щастить у житті, можливо, справа в цьому

Близнята

У представниць прекрасної статі, народжених під цим знаком Зодіаку, дуже складний характер. Саме він заважає Близнятам бути щасливими. Ще один мінус — схильність до надмірної самокритики. Близнята обожнюють копатися в собі, а самоїдство зазвичай ні до чого доброго не призводить. Для щастя дівчатам-Близнятам потрібен партнер, який стане вірним другом, покровителем, помічником і буде приймати їх такими, якими вони є.

Діва

Життя Дів схоже на смугу перешкод. Вони дуже намагаються зробити все ідеально і витрачають на це забагато часу. Найбільше жінки-Діви страждають від підлеглого становища. І це стосується не лише роботи, а й шлюбу. Якщо Дів довго пригнічують — вони звикають до позиції жертви і забувають, як це — бути щасливими.

Терези

Головна проблема цих жінок — невпевненість в собі. Вони можуть бути талановиті і розумні, але позбавлені віри у власні сили. Саме тому Терези часто відкладають прийняття будь-яких рішень або дають право вибору іншим людям. Через внутрішню ніжність і крихкість Терези часто виявляються ведені іншими. Вони легко піддаються впливу, чим люди користуються нечесно.

You cannot copy content of this page