Астрологи визначили, в який день тижня народжуються найбільш везучі люди

Понеділок

Понеділок вважається щасливим днем. Кажуть, що дітей, народжених в перший день тижня, чекає довге життя і успіх. Що стосується самого понеділка, то, хоча і вважається «днем важким», насправді – ідеальний для будь-яких починань в бізнесі.

Бог приступив до створення світу в понеділок, так що сміливо беріться за будь-які проекти – все вийде!

Вівторок

Другий день тижня вважається нещасливим, тому людям, народженим у вівторок, рідко випадає удача. Їм усього доводиться досягати самостійно, і часом – дуже важко.

Також не радять починати якусь серйозну роботу у вівторок. Не дарма, напевно, саме кожен другий вівторок місяця компанія Microsoft називає Вівторком виправлень і випускає оновлення для своїх програм. Системні адміністратори жартома також називають цей день Чорний вівторок.

Середа

Кажуть, що діти, народжені в середу, будуть здоровими і успішними. А дитина, яка зробить свій перший крок в цей день, буде багатою і щасливою.

Це хороший день для всіляких починань і подорожей.

Четвер

Четвер вважається вдалим днем. Згідно з народним повір’ям, того, хто народився в цей день, чекає щасливе життя і успіх.

У стародавні часи саме в четвер починали роботи в полі, тому і сьогодні існує повір’я, що цей день – ідеальний для початку посівної і вступу в шлюб.

П’ятниця

П’ятниця вважається одним з найбільш нещасливих днів. У цей день тижня не рекомендують починати якісь проекти та інше. Також бажано утриматися від подорожей в п’ятницю.

Субота

Кажуть, що дитина, що народилася в суботу, буде незвичайною: дуже творчою, креативною, талановитою і зможе передбачати майбутнє.

У деяких країнах людей, народжених в цей день, так і називають – Суббота. Їх вважають захищеними від будь-якої злих сил. Також вони мають здатність знаходити скарби, так як вже по самому факту народження – приречені на багатство і успіх.

Неділя

Неділя – це день відпочинку. Бог створив світ за шість днів, а на сьомий день вирішив відпочити і помилуватися плодами своєї праці.

Людині, народженій в цей день, в житті завжди буде щастити, і при цьому – не доведеться багато працювати для цього. Про таких кажуть: «Для нього кожен день – як неділя».