fbpx
Гороскоп

Астрологи визначили, як впливають небесні світила на зовнішність людини за знаком Зодіаку. Ці планети наділяють їх магнетизмом

ОВЕН (21.03 – 20.04)

Зовнішність представників цього знака Зодіаку формується під впливом трьох небесних світил: Марса, Сонця і Плутона, тому для зовнішнього вигляду Овнів характерні:  яскравість і помітність. Риси обличчя, як чоловіків, так і жінок, що народилися під знаком Овна, частіше за все великі і виразні. Їх посмішка запам′ятовується надовго.

ТЕЛЕЦЬ (21.04 – 21.05)

На зовнішність Тельців впливають Венера і Місяць – два небесних світила, які символізують жіночність. Тому, представники цього знака Зодіаку часто мають дуже красиву зовнішність, а жінки Тельці є уособленням чуттєвості, жіночності, краси і шарму.

БЛИЗНЮКИ (22.05 – 22.06)

На зовнішність людей, що народилися під знаком Близнюків, впливає Меркурій і, трохи меншою мірою, Прозерпіна. Спільний вплив цих двох планет надає зовнішньому вигляду Близнюків витонченість, крихкість і деяку легкість.

РАК (23.06 – 23.07)

На зовнішність Раків впливає Місяць, таємнича цариця ночі, керуюча почуттями та емоціями людини, а також, Юпітер, робить Раків флегматичними, неквапливими і поважними.

ЛЕВ (24.07 – 23.08)

На зовнішність людей, народжених під знаком Лева, впливають Сонце і Плутон. Спільний вплив цих двох планет наділяє Левів яскравою, представницькою зовнішністю і магнетизмом.

ДІВА (24.08 – 23.09)

Люди, народжені під знаком Діви, знаходяться під спільним впливом Прозерпіни і Меркурія. Зовні Діви чимось схожі на близнюків, теж знаходяться під впливом цих двох планет, але Близнюками більше керує Меркурій, тоді як Діви знаходяться під сильнішим впливом Прозерпіни. Більшість Дів теж, як і Близнюки, худорляві і мають тонку статуру. Діви дуже серйозні, стримані та поважні.

ТЕРЕЗИ (24.09 – 23.10)

Ваги знаходяться під впливом Хирона і Венери. Ці дві планети наділяють Терезів витонченістю, естетизмом, хорошими манерами, почуттям прекрасного і досить привабливою зовнішністю.

СКОРПІОН (24.10 – 22.11)

Люди, народжені під знаком Скорпіона, знаходяться під впливом двох планет – Плутона і Марса. Ці планети наділяють Скорпіонів магнетизмом і сильною привабливістю для протилежної статі. Навіть не будучи дуже красивими, Скорпіони, як чоловіки, так і жінки, виробляють чарівне враження на оточуючих і як магнітом притягують до себе їхню прихильність і симпатію.

СТРІЛЕЦЬ (23.11 – 21.12)

На зовнішній вигляд чоловіків і жінок, що народилися під знаком Стрільця, впливають дві планети – Юпітер і, в меншій мірі, Нептун. Спільний вплив цих двох планет наділяє представників цього знака Зодіаку ідеалізмом, любов’ю до розкоші, важливими манерами і показовістю.

КОЗЕРІГ (22.12 – 20.01)

На людей, народжених під знаком Козерога, впливають Сатурн і, в меншій мірі, Марс і Уран. Спільний вплив цих трьох планет наділяє Козерогів зовнішньою суворістю, організованістю і цілеспрямованістю.

ВОДОЛІЙ (21.01 – 19.02)

Водолії знаходяться під впливом трьох планет: Урана, Сатурна і Нептуна. Саме вплив цих планет, дуже різних за якостями, робить Водоліїв такими складними і суперечливими людьми. У них химерно поєднуються ідеалізм Нептуна, екстравагантність і незалежність Урана і твердий практицизм Сатурна

РИБИ (20.02 – 20.03)

Риби знаходяться під спільним впливом Нептуна і Юпітера. Ці дві планети наділяють чоловіків і жінок, народжених під знаком Риб, широтою душі, ідеалізмом, мрійливістю, неквапливістю, містичність і деякою загадковістю.

Фото pixabay.com

You cannot copy content of this page