Астрологи визначили, яким 5 знакам Зодіаку в 2022 році пощастить у коханні

Діва (23 серпня – 22 вересня)

Дівам зірки обіцяють зустріч із коханням всього свого життя, а багатьом і заміжжя. Цьому сприятиме Юпітер, який займає в їхньому знаку сектор шлюбу протягом майже 2022 року. Особлива увага – березневим знайомствам. Важливо не пропустити людину гідну – вірного партнера, вчителя і навіть талісмана на удачу. Його близькість стане для Діви путівкою до колосального успіху, тобто вона не лише свою половинку зустріне, а й стане неймовірно популярною.

Риби (19 лютого – 20 березня)

Такого феєричного року Риби не мали ще і навряд чи ще буде. Сектор цього знаку відвідає Юпітер, що несе багатство і удачу. Можна очікувати не просто заміжжя, а тих стосунків, про які мріялося з самого дитинства. І якщо виникне роман, то він виявиться казковим, як це буває лише у кіно.

Близнюки (22 травня – 21 червня)

Рік Тигра для представників цього знаку буде феєричним, як ніколи, тому що сектор Близнюків відвідає планета, яка несе багатство та удачу. Для представників знаку доля підготувала зустріч з тим, хто сприятиме їхньому фінансовому процвітанню та здійсненню деяких внутрішніх намірів.

Хто мріяв про другу половинку як про компаньйона за професією, той у 2022 році такого обов’язково зустріне. Варто придивитися до потенційних партнерів старших за себе – така людина виявиться найкращим вибором.

Скорпіон (23 жовтня – 21 листопада)

Скорпіон, як і Телець, стане у 2022 році мішенню для кармічних затемнень, а це великий плюс для всього, що пов’язане з любов’ю та гармонійними стосунками у парі. Енергетика 2022 року вплине на Скорпіонів таким чином, що вони стануть менш егоїстичними та чуттєвішими. У кого були стосунки в минулому, зможуть до них повернутись, але тільки в більш щасливій інтерпретації. Одружуватися з цим знаком рекомендується у квітні, травні, жовтні або листопаді 2022 року.

Телець (20 квітня – 20 травня)

Як і Стрільцям, Тельцям у 2022 році доведеться серйозно подумати про фундаментальні рішення щодо того, що відбувається у їхньому житті. Що стосується чоловіків-Тельців, їм доведеться переглянути стосунки зі своєю половинкою, і вони, напевно, візьмуть на себе відповідальність за створення сім’ї. Просто це такий знак, про який можна сказати: «Запрягає довго та їздить швидко».

Жінки-Тільці віддають перевагу шлюбу з тим, з ким мали тривалі стосунки. Але вони, завдяки впливу Урана в секторі Тельця, можуть і миттєво рішення прийняти: не відкладати пошук своєї половинки, а на другий день знайомства і заяву в РАЦС подати.