Астрологи визначили знаки Зодіаку у яких найсильніші янголи-охоронці. Їх усього три

Близнюки

Близнюки поводяться так, ніби в них дев’ять життів. Вони втягуються в небезпечні авантюри, вони ризикують і роблять дивні вчинки, абсолютно не думаючи про наслідки. “І що?” – запитають інші знаки Зодіаку. Та нічого — таке відчуття, що повітряним екстремалам благоволить Всесвіт. Насправді все просто — Близнюки в момент народження отримали сильного покровителя, який відводить від них біду протягом усього життя.

Стрілець

У вогняних створінь взагалі відсутній інстинкт самозбереження — Стрільці вічні шукачі адреналіну і не здатні жити спокійно. Але навряд чи підопічні Юпітера були б такими безтурботними, якби не їх ангел хранитель — поруч з невидимим помічником Стрільцям і море по коліно, і гори по плечу.

Козеріг

Козероги не вважають себе везунчиками і звикли всього досягати самі. І земні створіння навіть не здогадуються про захисника, який постійно знаходиться за спиною, оберігає від небезпеки і підказує вірні рішення. Підопічні Сатурна часто скаржаться на долю, а ангел-хранитель лише зітхає – Ех, які незадоволені підопічні йому дісталися, але робота є робота.