Астрологи зазначають, що тиждень буде непростим. Вплив зірок і планет внесе динамічність і деякий хаос, але з грошима комусь таки пощастить. Фінансовий гороскоп на тиждень з 27 січня по 2 лютого

У період з 27 січня по 2 лютого зірки і планети будуть активні, що дозволить багатьом знайти спосіб стати успішніше. Астрологи рекомендують Знакам Зодіаку зібратися з силами і приступати до справ без зволікання, щоб не втратити перспективних можливостей. У цей період побоюватися варто тільки власної ліні.

Також слід враховувати, що 25 січня відбувся Молодик. Джерело

Овен

Тиждень для Овнів пройде вдало, якщо вони зможуть знайти баланс між почуттями і голосом розуму. Енергетика зірок і планет на цьому тижні непередбачувана, а значить, потрібно брати ініціативу в свої руки.

Фінансова активність не повинна бути хаотичною, тому варто заздалегідь скласти план дій, а також запастися списком покупок: так вийде уникнути непотрібних витрат і не укладати сумнівних угод. Справитися з перепадами настрою допоможуть близькі, з якими Овнам варто проводити більше часу.

Телець

Останній тиждень січня і початок лютого для Тельців може стати часом випробування на міцність. Активність недоброзичливців буде високою, а отже, в діловому середовищі будуть потрібні обачність і вміння домовлятися.

Не виключені і сутички з начальством, які можуть стати причиною безлічі негараздів, тому Тельцям астрологи рекомендують стежити за кожним словом і не давати необачних обіцянок. На цьому тижні не можна переоцінювати себе, тому важливо займатися лише тими справами, які не викликають почуття невпевненості або страху.

Близнюки

Астрологи зазначають, що тиждень для Близнюків буде непростим. Вплив зірок і планет внесе динамічність і деякий хаос, тому Близнюкам так важливо стежити за настроєм. У період з 27 січня по 2 лютого від Близнюків будуть потрібні зусилля, щоб зарекомендувати себе перед начальством і з успіхом виконати необхідні справи.

Складнощі не повинні лякати, адже активність і бажання піднятися на щабель ближче до перемоги допоможуть мобілізувати сили і досягти всього, щоб було заплановано. Близнюкам потрібно посидючість, а також критичне мислення, яке дозволить правильно розподілити час для виконання необхідних справ.

Рак

Ракам на цьому тижні знадобиться відповідальність. Завдяки розвиненому почуттю інтуїції і підтримці зірок і планет вийде перевернути гори. В кінці січня удача буде посміхатися їм у діловому середовищі, і якщо Раки будуть обережні, то зуміють добитися успіхів і не постраждати через поспіх.

На початку лютого не можна залишати без уваги фінансову сторону життя і витрачати гроші нерозважливо. В цей період є ймовірність придбати неякісні речі, а значить, не варто довіряти яскравим рекламних плакатів і словами незнайомих продавців.

Лев

Левам з 27 січня по 2 лютого доведеться зіткнутися з труднощами в діловому середовищі. Надмірна активність планет може стати причиною перепадів настрою, що в свою чергу призведе до конфліктів. Їх якраз потрібно уникати, щоб виключити проблеми як з товаришами по службі, так і з безпосереднім начальством.

Розумна обережність і розважливість дозволять уникнути казусів і сварок в колективі. Витрачати в цей період також потрібно з розумом, щоб потім не кусати лікті через неправильно вкладених коштів.

Діва

Дівам астрологи рекомендують запастися силами і спланувати справи таким чином, щоб в перервах заповнювати запаси витраченої енергії за допомогою простих вправ. Перехід до останнього зимового місяця можна назвати простим, проте завдяки винахідливості і відповідальності вийде обійти пастки, розставлені долею.

Самостійне вирішення виникаючих проблем і завдань зарекомендує Дів як відмінних фахівців, що стане причиною для підвищення, отримання премії або інших бонусів від роботодавця.

Терези

Найбільш вдалими днями для прориву в діловому середовищі астрологи називають першу половину тижня. В цей час Терези зможуть повністю зосередитися на важливих питаннях і вирішувати їх у міру надходження.

Удача буде на їхньому боці, а значить, можна не переживати за результат затіяного. Приємні перспективи твохи затьмарить хаотичність, властива суботньому дню, однак Терези при належній старанності зможуть втілити в життя плани до настання нового місяця.

Скорпіон

Скорпіонам досягти успіхів в діловому середовищі може перешкодити настрій. На цьому тижні вплив планет великий, проте сильним Скорпіонам це не завадить, якщо вони зрозуміють, що позитив веде до успіхів, а бажання посперечатися або згадати старі образи – до регресу в справах.

Витрачати гроші на цьому тижні варто лише в тому випадку, якщо покупки заплановані заздалегідь. Великі придбання, обрані спонтанно, навряд чи будуть приємні, і можуть стати причиною тривалих труднощів з фінансами.

Стрілець

Стрільцям на цьому тижні не варто розраховувати на допомогу планет-покровителів. Їх вплив швидше буде збивати з пантелику і давати помилкову впевненість в тому, що сил буде достатньо для вирішення найскладніших проблем.

На цьому тижні представникам цього Знака знадобляться відповідальність і винахідливість. В середині тижня можливі непередбачені обставини, які навряд чи вийде вирішити швидко, а значить, Стрільцям потрібно обзавестися запасним планом, щоб не втрачати часу дарма.

Козеріг

Козерогам в кінці січня посміхнеться удача, і щоб не упустити її, астрологи рекомендують залучати гроші не тільки силою думки, а й ділом. Фортуна примхлива, тому Козерогам на цьому тижні так важливо проявити свої найкращі риси.

Уміння знаходити компроміси, відповідальність і бажання знайти шлях до фінансового благополуччя будуть відмінними супутниками успіху. Не варто скидати з рахунків допомогу з боку наставників або мудрих колег, які зможуть виручити і підказати вірне рішення.

Читайте також: Гороскоп кохання з 27 січня по 2 лютого: тиждень подарує фантастичні зміни у житті, нові знайомства і стосунки

Водолій

Водоліям на цьому тижні не буде важко досягти успіхів, якщо вони без зволікання займуться наміченими раніше справами. З 27 січня по 6 лютого приказка «Очі бояться, а руки роблять» буде актуальною, і про неї не можна забувати. Навіть якщо на шляху намічаються труднощі, не варто опускати рук.

Воля до перемоги допоможе знаходити оригінальні рішення і способи вирішення складних питань. Підтримка зірок і планет дозволить Водоліям досягти фінансової незалежності, а значить, цей тиждень можна назвати часом прориву і успіху.

Риби

Рибам зірки і планети не дадуть шансу розслабитися і провести тиждень в спокійному режимі. Досягти успіхів у діловому середовищі допоможе залізна хватка і уміння приймати швидкі рішення в умовах обмеженого часу.

Тим, хто зуміє впоратися з емоціями, доля надасть шанс заявити про себе, а також знайти матеріальну незалежність. Астрологи рекомендують Рибам з понеділка активно включатися в роботу, щоб не упустити можливості піднятися ще на одну сходинку до заповітної мрії.