fbpx

Астрологиня пророкує урожайний період після 25 Березня: у Риб-приплив грошей, Овнам хвилюючі пригоди, Тельцям-відпочинок, хтось озолотиться

Прогноз для всіх на Березень-Квітень.

Овен

Ця весна перетворить їхні мрії в реальність. З 25 Березня, період готує Овнам хвилюючі пригоди. Відокремлюйте важливе від другорядного. Вільним представникам знаку грудень готує перспективні знайомства.

Телець

Доведеться гарненько попрацювати, щоб на вашій банківській карті опинилася значна сума. Проявіть ініціативу, працьовитість і стресостійкість. Вам терміново потрібне емоційне підживлення, особливо з 25 Березня. І якщо хочете знову відчути себе бажаними та коханими, то не обмежуйтесь натяками – набагато ефективніше прямо заявити про свої бажання партнеру.

Близнюки

Ви багато працюєте, тому не відмовляйте собі в задоволеннях. Близнюкам, як правило, нудно не буває, і Квітень це знову доведе. Остаточно розібратися у стосунках вдасться лише до кінця місяця.

Рак

Ваше життя підніметься на рівень вище, ви зможете забезпечити собі більш комфортні умови. Квітень готує для Раків кілька досить перспективних знайомств, і нерозумно упустити таку удачу. Намагайтеся частіше виходити у світ, а не ховатися у домашній шкарлупі.

Лев

На початку місяця Квітня ви будете закриті в собі та дещо вразливі. Пам’ятайте, що близькі вам люди завжди із задоволенням протягнуть вам руку та підтримають.

Діва

Як би ви не хотіли, щоб все йшло своєю чергою, у Квітні вам належить перевірка на міцність. У вже існуючих відносинах зріють претензії та образи, і вам доведеться вчитися чути та розуміти позицію партнера.

Терези

Квітень пройде для Терезів досить спокійно, без серйозних особистих потрясінь. До кінця місяця ви навіть трохи занудьгуєте і самі придумаєте собі любовні пригоди. Користуйтеся своїми навиками.

Скорпіон

Після 10 Квітня вам можуть повернути борг або заплатити премію. Попри те, що це не буде нечувана сума, гроші все таки будуть відчутні. У першій половині місяця Квітня Скорпіони відчуватимуть потужний приплив сил та енергії. Пустіть у хід  свії досвід та мудрощі.

Стрілець

Якщо на початку Квітня вам здається, що в особистому житті не вистачає динаміки, то в другій половині місяця ви ризикуєте потрапити до центру любовних пригод.

Козеріг

Козерогам у Квітні варто зайнятися тим, що вони вміють найкраще — сфокусуватися на професійних досягненнях. Особисте життя вноситиме лише смуту та переживання. Використовуйте своє розуміння життя.

Водолій

Ваш матеріальний стан почне поліпшуватися в період з 6 по 18 Квітня. Астрологи радять дати собі час відпочити і витрачати кошти не тільки на термінові потреби, а й на власний комфорт. Водоліям зірки настійно рекомендують бути акуратнішими на поворотах. В особистому житті можуть виникати несподівані ситуації, які вибиватимуть вас із звичного ритму життя.

Риби

На вас чекають премії, соціальні виплати, надбавка до зарплати або ті, хто позичав гроші, повернуть борг. Квітень дасть вам можливість зайнятися тим, що ви любите щиро і самовіддано, — поміркувати на тему особистого життя.  Уважно оцінюйте тих, хто потрапить вам на гачок. У вас буде приплив грошей з 28 Березня.

Будь-яке використання матеріалів (у тому числі фотографій)– суворо заборонено.

Фото Olesia Oleksandrivna.

You cannot copy content of this page