fbpx

Астрологиня загальновідома розповіла, у період з 29 Травня по 4 Червня, які знаки Зодіаку потраплять в “темну полосу” невезіння і можуть втратити все

Наступний тиждень буде дуже складним для деяких представників зодіакального кола.

Зокрема, хтось зі знаків зодіаку може мати величезні проблеми з грошима, а то й взагалі ризикує втратити роботу.

Астрологиня загальновідома пророкує, що у списку невдах опинилися лише два знаки Зодіаку.

Отже, кому зі знаків Зодіаку потрібно бути вкрай обережними на роботі у період з 29 травня по 4 червня.

Лев

Астрологи пророкують Левам невдачі в особистому житті. Вони можуть втратити зв’язок з коханою людиною. Представники цього знака різко почнуть сваритися, страждати від поганого настрою і зриватися на оточуючих.

Все це буде наслідком того, що ви сильно перепрацьовували. Леви вичавлювали з себе всі сили, а нині їм терміново потрібно відпочити. Виділіть хоча б один день і постарайтеся виспатися.

Інакше, ви ризикуєте впасти в “емоційну” яму, якщо дасте волю емоціям. Спробуйте знайти підтримку і поговоріть про свої проблеми з друзями. Не закривайтеся в собі.

Також на деякі представники знаку можуть втратити роботу і залишитися без засобів до існування.

Представники цього знака, як вважають астрологи, повинні провести роботу над помилками. Вам потрібно зрозуміти, які вчинки привели до такого результату.

Ви точно знаєте відповідь і можете все виправити.

Терези

Всі Терези упродовж тижня мають вкрай уважно ставитися до своїх колег, адже хтось їм дуже сильно заздрить. Останнім часом вони неабияк проявляли себе на роботі, а тому керівництво вкрай зацікавилося їхнім підвищенням.

Проте хтось із недоброзичливих колег не може змиритися з таким успіхом цього знаку Зодіаку, а тому він може його сильно нашкодити. У результаті уродженці знаку не матимуть ніякого підвищення та ще й втратять щомісячний гонорар.

Тому зірки радять цьому Знаку зодіаку бути пильним та не дати недоброзичливцям зруйнувати їхню кар’єру.

На роботі може з рук все валитися, а креативні ідеї не приходитимуть на думку. Окрім того, ви можете втратити величезну суму грошей через свою необачність.

Проте, якщо Терези здолають всі випробування, які скоро зваляться на них, то через деякий час вони зможуть побачити як справи йдуть вгору, а прибуток потроху збільшується.

Тому наступного тижня зірки радять цьому знаку Зодіаку відкинути усі свої емоції та сприймати усі події тверезими очима.

Не давайте у борг малознайомим людям, а також уважно віднесіться до усіх фінансових операцій, адже є ризик втратити кошти.

Окрім того, Терезам варто більше працювати наступного тижня, оскільки гонорару наприкінці місяця вони можуть не побачити.

Фото, Олександри. 2023 р.

You cannot copy content of this page