fbpx
Гороскоп

Астропрогноз на 2022 рік: рік Тигра обіцяє бути важливим, але непростим. Астрологи дали свої поради кожному із знаків Зодіаку

Не виключено, що цього року безліч ситуацій, подій та людей негативно впливатимуть на наш настрій та біополе. Астрологи радять у 2022 році більше відпочивати, не допускаючи повного вигоряння.

Овен

Будь-який необдуманий крок у житті Овнів може очорнити їхню репутацію, позбавити удачі, грошей та натхнення. Також ризики можуть призвести до того, що практично досягнута мета просто перестане бути такою. Щоб досягати своїх цілей якнайчастіше, необхідно чинити обдумано і користуватися порадами близьких.

Також астрологи радять користуватися спеціальними камінням-талісманами . Загалом 2022 можна назвати часом можливостей для найпосидючіших і методичних людей, якими Овни не є, але можуть стати при бажанні.

Телець

Тельці – одні з найбезпринципніших знаків Зодіаку, які можуть піти на все заради своєї мети. Такий підхід у 2022 році не є актуальним, оскільки Тигр любить справедливість. Не слід прагнути вперед, руйнуючи все на своєму шляху. Важливо не лише заробити багато грошей, а й залишитися людьми, зберегти дружбу та не нажити собі нових ворогів.

Тельці самі обирають шлях свого розвитку, але астрологи наполегливо радять йти шляхом творення, любові, добра. Це обов’язково окупиться у майбутньому, нехай і не одразу.

Близнюки

Близнюкам краще цього року частіше діяти за натхненням – особливо навесні і в кінці року. Зіркові покровителі на їхньому боці, тому шосте чуття працюватиме правильно в більшості випадків. Так, буде чимало складних та нервових ситуацій, у яких Близнюки можуть виходити з себе, але їм точно не варто цього робити.

Цим людям є чого прагнути, а якщо мети немає, то нічні світила допоможуть її знайти. У рік Тигра Близнюки знайдуть потужну мотивацію.

Рак

Ракам варто пам’ятати, що будь-які приємні життєві зміни завжди починаються з малого. Будь-яку тяжку ситуацію простіше покращити, рухаючись невеликими кроками. Позитивні установки допоможуть налаштуватися на успіх у будь-якій сфері. Завдяки цьому з’явиться бажання, а потім можливість почати щось нове. У хорошому настрої Раки будуть дуже сильними та вкрай продуктивними у будь-яких своїх починаннях.

Лев

Левів чекає дуже плідний рік. Це стосується всіх сфер життя – любові, фінансів, роботи, домашніх справ. Також Леви зможуть стати сильнішими духовно.

Поточне положення планет вкрай сприятливе для кардинальних змін, але нічні світила не ставлять жодних умов, тобто, за бажання Леви зможуть залишити все як є. Зірки дають їм можливість вибору, що дуже важливо за поточних умов. Восени можна буде вирушати в далеку дорогу і шукати нову роботу.

Діва

Діви можуть відчути на початку 2022 року, що життя виходить з-під контролю, але це відчуття не матиме підстав. Усі труднощі та проблеми цього року варто сприймати як можливість стати кращими. Тигр і справді допоможе Дівам підвищити потрібні їм навички і знайти нові знання, щоб потім застосувати їх на практиці у найвідповідальніший момент.

Терези

Цього року Терезам можна займатися навчанням, робити дорогі покупки, змінювати обстановку. Астрологи відзначають, що нічні світила зі змінним успіхом допомагатимуть Терезам у відновленні їх енергії та сил.

Неприємності та проблеми швидко пройдуть і не залишать сліду в душі та свідомості Терезів. Людям цього знаку треба залишатися миротворцями, граючи виключно за команду добра.

Скорпіон

Скорпіонам необхідно навчитися розпізнавати людей з поганою енергетикою, оскільки у 2022 році їх з’являтиметься на шляху досить багато. Недоброзичливці можуть бути на кожному кроці, тому самостійність та самодостатність стануть головними рисами успішних Скорпіонів. Потрібно діяти швидко і без сумнівів у собі — зіркам це сподобається. Так, рік не буде простим, але Скорпіони вийдуть на новий рівень у сфері роботи та фінансів, а також зможуть залучити особливий інтерес протилежної статі до своєї персони.

Стрілець

У 2022 році нічні світила постійно триматимуть чакри Стрільців відкритими, тому ці люди зможуть досягти всього, чого тільки забажають. Все погане вчитиме Стрільців справлятися з тиском. За будь-якого розкладу ці люди будуть у виграші. Для них буде актуальною фраза «хочеш щось зробити добре, зроби це сам». Навіть якщо хтось щосили намагатиметься допомагати Стрільцям, це не приведе ні до чого доброго.

Козеріг

На початку року Козерогам краще інвестувати час у роботу та справи, забувши про кохання. Приблизно з лютого можна буде включитись у всі сфери. Найголовніше цього року, на думку астрологів, це управління своїми емоціями. Влітку та осінь зірки можуть посилити емпатію Козерогів, тому вони почнуть співпереживати оточуючим. Головне – не розгубити свій раціональний підхід до справ.

Водолій

Водоліям треба пам’ятати про закон тяжіння. Зірки та планети більшу частину часу цього року будуть у дуже сприятливому становищі. Саме тому Водолії зможуть притягувати бажане силою думки, словами, вірою у себе. Також нічні світила сприяють вирішенню конфліктів у сім’ї, у колективі. Усі неприємності, що траплялися минулого року, залишаться непоміченими та успішно забудуться. Весною буде небезпечний період — Водолії можуть натрапити на шахраїв. У цей період їм варто пам’ятати про інформаційний захист.

Риби

У 2022 році Риб очікує глобальне перезавантаження свідомості. Вони стануть новими людьми – з новим світоглядом, новими цілями та бажаннями. У серпні та жовтні Риби можуть зустрітися з непоступливістю та агресією з боку оточуючих, але це не завадить їм у реалізації своїх планів. Початок року буде ідеальним часом для побачень та знайомств, а для роботи найкраще підійде весна.

You cannot copy content of this page