Астропрогноз на березень: астрологи визначили головних щасливчиків та невдах першого місяця весни

Березень — один із найважливіших місяців на рік. Він будить нас до життя і допомагає набувати сили, віри в себе, оптимізм. Нічні світила будуть на нашому боці, але астрологи все одно дали кілька корисних порад для кожного зі знаків зодіаку.

Березень – час зміни життя в цілому, але не варто упускати можливість змінити себе самих. Перший місяць весни принесе всім нам тільки добро та удачу, так що налаштовуйтесь на краще.

Овен

Овнам необхідно бути максимально позитивними, особливо в тому випадку, якщо люди цього знаку перебувають у пошуках щастя. Астрологи радять бути трішки прагматичнішими, щоб уникнути невдач і проблем на роботі та в коханні. Безрозсудні вчинки та ризики до добра точно не доведуть.

Дивитися на світ через призму оптимізму — це вміння, властиве майже всім Овнам. У березні варто ним ділитися з оточуючими. Якщо комусь не діставатиме цього оптимізму, треба буде ним поділитися. Всесвіт не залишить таких Овнів без нагороди.

Телець

У Тельців настає добрий час для спроб знайти другу половинку. Точніше, цей час триває і буде активним до кінця квітня. Березень – відмінний період для знайомств та початку стосунків. Головне — не поспішати, перевіряючи сумісність із майбутнім партнером.

Також важливо пам’ятати, що будь-яка монета має дві сторони. Стосунки принесуть нову відповідальність, зменшать кількість часу, який можна присвячувати собі коханим. Важливо як слід зважити всі за і проти, щоб не нашкодити ні собі, ні людині, що сподобалася.

Близнюки

Близнюкам у березні потрібно вбирати в себе все найкраще. Важливо бути поруч із джерелами сили: місцями, людьми та подіями. Також важливо займатися спортом та постійно перебувати в русі. Також зірки та планети хочуть, щоб Близнюки більше працювали.

На горизонті можуть виникнути нові можливості у вигляді чудових ідей, прозріння, планів. Ще один найважливіший нюанс цього місяця – інтуїція. Вона буде трішки ослаблена через занепад Меркурія. Загалом березень буде для Близнюків продуктивним та приємним, хоч і не без сюрпризів.

Рак

Зірки дадуть багатьом Ракам дар переконання. Ці люди зможуть більш ефективно вселяти свої думки та ідеї оточуючим. Це добре в роботі, але не дуже корисно вдома. Сім’я та друга половинка точно не захочуть, щоб їх свідомістю керували, тому доведеться бути обережнішими у спілкуванні та не нав’язувати нікому свої думки, ідеї. Потрібно бути дипломатичнішими.

Лев

Фінансовий бік життя у березні може досить часто турбувати Левів, тому їм необхідно сфокусувати свої думки на ньому. Нічні світила на боці цих людей, але їм все одно не потрібно ризикувати. На горизонті можуть виникати проблеми різних масштабів і в різних сферах. Навколишні вчасно попередять Левів, якщо тим загрожуватиме якась небезпека.

Діва

Дівам у березні варто позбутися насамперед ненависті. Це почуття матиме дуже деструктивні наслідки, тому важливо навчитися поважати навіть тих людей, які їм не подобаються. Це заощадить час, нерви та енергію для чогось важливішого. Сила небесних покровителів Дів з 10 по 27 березня буде трохи нижчою за звичайну, тому в цей період краще не ризикувати і не йти з головою в ті справи, якими займатися немає жодного бажання. Що стосується любові та стосунків, то в цій сфері Дів чекає спокій та тиша.

Терези

Терезам у березні потрібно перебувати в повній гармонії з собою. Інакше їх можуть чекати фінансові втрати, негаразди на роботі та в коханні. Будь-яке необережне зауваження на адресу близької людини може викликати хворобливу реакцію, так що краще говорити щось хороше, або не говорити нічого.

В принципі, Терезам це під силу, адже ці люди рідко підштовхують когось на конфлікти. Настає час традиціоналізму, дотримання правил і підвалин минулого. Також астрологи радять частіше звертатися за порадами до старших поколінь.

Скорпіон

Скорпіонам важливо зробити чищення будинку та душі. Так початок весни пройде у максимально прийнятному настрої. Астрологи вважають, що зараз є ризик упустити щось важливе, оскільки увага Скорпіонів може бути трохи розсіяною. Потрібно бути обережнішими у моменти прийняття рішення. Важливо зважувати всі за і проти, звертаючись по допомогу до інтуїції. Люди, яких Скорпіони сприймають як друзів, можуть показати себе з зовсім іншого боку. Вороги ж. Навпаки, можуть раптово стати поступливішими.

Стрілець

У Стрільців очікуються деякі проблеми з 6 по 10 березня. Також цим людям з 6 по 10 число і загалом у березні потрібно перестати тягнути різний мотлох у свою душу — образи, переживання, злість і заздрість. Стосовно тих, хто був до них не дуже привітний і добрий, варто змінити гнів на милість. Чим швидше Стрільці вибачать поганих і неприємних людей, тим швидше зможуть реалізувати свої найважливіші ідеї та плани.

Козеріг

У Козерогів у першій половині березня можливі перепади настрою. Це результат зміни пори року. Весна майже завжди діє в такий спосіб людей даного знаку. Якщо не вгамувати свої переживання, може утворитися величезний пролом у біополі, який вже не закласти швидко. Незважаючи на труднощі, Козероги у березні зможуть подолати безліч перешкод та проблем на своєму шляху. Березень – один із найпродуктивніших місяців 2022 року, в який Козероги зможуть заробити більше грошей і просто стати щасливішим.

Водолій

Водолії в березні зможуть без особливих проблем знайти застосування всім своїм здібностям: проникливості, креативності та харизмі. Щоб у фінансовій та робочій сферах все виходило, Водоліям потрібно мати чіткий план дій. Астрологи рекомендують людям даного знаку якомога рідше перебувати у ворожому середовищі. Неприємні люди будуть на Водоліїв дуже сильний вплив. Друга половина місяця ідеально підходить для відряджень та зміни обстановки, великих покупок.

Риби

Рибам у березні потрібно терміново правильно налаштувати режим дня. Є кілька вагомих причин раніше вставати вранці, на які точно варто звернути увагу. Зірки та планети допоможуть Рибам у виробленні нових корисних звичок, так що ще можна спробувати налагодити харчування та зайнятися спортом. Основний лейтмотив цього місяця – саморозвиток, робота над собою. Люди цього Знаку зможуть вийти на новий рівень, почати нове життя. У важкі хвилини астрологи радять їм прислухатися до шостого чуття та не поспішати з рішеннями.