Астропрогноз на березень: місяць обіцяє бути досить яскравим і сприятливим

Пам’ятайте про те, що для залучення щастя вам зовсім не обов’язково чекати, поки зірки і планети займуть сприятливе положення.

Овен

Овнам суворо заборонено лаяти себе і своїх близьких, тому що це один з способів зруйнувати своє біополе. У березні Овнам необхідно витрачати сили дуже вдумливо і обережно. В іншому випадку на них може чекати фіаско. Це прекрасний місяць для подорожей і зміни обстановки. Також зірки допоможуть Овнам налаштувати правильний режим, позбутися шкідливих звичок, подолати свої слабкості і в цілому перетворитися в поліпшену версію себе. У березні не можна сумувати. Астрологи радять оточувати себе позитивними людьми.

Телець

Найяскравішим і позитивним тижнем березня для Тельців стане перший – з 1 по 7 число. Це не означає, що інші стануть негативними і небезпечними. Просто шанси на випадковий успіх сильно впадуть. Тельці будуть сповнені сил і енергії. Зламати їх дух зможуть тільки сильні негаразди, яких можна уникнути. Варто побоюватися людей-маніпуляторів. У роботі і бізнесі краще покладатися на власний досвід і думку.

Близнюки

Близнюкам варто звертати увагу на знаки Всесвіту. Справа в тому, що в березні вищі сили  будуть направляти цих людей по вірному шляху, даючи незвичайні підказки. Це буде час великих перемог, коли можна легко виходити сухими з води. Головне – не перевіряти долю на міцність, ризикуючи й втручався в усі авантюри без розбору. Астрологи радять Близнюкам знати у всьому міру. Саме золота середина і буде тим станом, в якому удача стане приходити і залишатися. Близнюки отримають те, що захочуть.

Рак

Ракам дуже пощастить в любовній сфері, в дружбі та взаєморозумінні з людьми. Їм вдасться зміцнити існуючі стосунки, перевівши їх на новий рівень. Можна буде знайомитися з батьками другої половинки, зізнаватися в коханні і планувати весілля. Самотнім Ракам зірки допоможуть знайти любов. У цьому плані їм краще покладатися на інтуїцію.

Лев

Майже у кожної людини є шкідливі звички, які ми помилково вважаємо корисними. Настав час позбутися від них, провівши глибоку і ефективну роботу над собою. Зірки дадуть Левам багато сил для того, щоб вони змогли очиститися від усього, що їм заважає. Найкраще буде це зробити до 3 березня включно, тому що потім несприятливе становище займає Марс, який наділяє Левів упевненістю в собі і силою духу. Але, незважаючи на це, березень все одно буде дуже яскравим і позитивним часом.

Діва

Дівам необхідно почати весну з очищення будинку від негативу. У березні астрологи радять підтримувати чистоту, порядок, позбавлятися від старих речей і купувати нові. Можна робити ремонт, перестановку, здійснювати переїзд. Також корисно буде здійснювати операції з нерухомості. Дуже добре на чарівності і харизмі Дів позначиться оновлення гардероба, зміна зачіски. Можна вирушати у відрядження і подорожі на машині.

Терези

Терезам варто пам’ятати про те, як працює закон тяжіння. Справа в тому, що нічні світила допоможуть їм втілити всі свої бажання в реальність. Потрібно лише встигнути до 21 березня, адже в цей день Венера, їх головний покровитель, займе несприятливе становище. Кінець місяця ідеально підійде для домашніх справ, прибирання, відпочинку та розваг. Астрологи радять з 21 числа сфокусуватися на спілкуванні з близькими, родичами, друзями та другою половинкою. Самотніх Терезів в березні чекає успіх. Романтика врятує їх від зневіри.

Скорпіон

У Скорпіонів майже всі прогнози сприятливі. Це стосується і роботи, і фінансової сфери, і любові. Єдине, чого Скорпіонам варто побоюватися, – це спілкування з незнайомцями і людьми, які їх дратують: від них можна чекати чого завгодно. Дуже важливо не витрачати багато грошей на одні лише розваги. Астрологи радять вкладати фінанси в особистий розвиток, в отримання нових знань, в хобі та захоплення. Потрібно пам’ятати про те, що недавно почався найсприятливіший період 2021 року, який триватиме аж до кінця квітня.

Стрілець

У Стрільців можуть з’явитися вороги і недоброзичливці в бізнесі і на роботі Також астрологи радять не переходити дорогу тим, хто може дати відсіч. Війни і склоки зараз Стрільцям ні до чого. Потрібно йти шляхом доброти і позитиву. Не виключено, що доведеться допомогти кому-небудь впоратися з проблемами. Навіть якщо ця людина не віддячить Стрільців належним чином, це зроблять зірки і планети. В цілому березень буде місяцем приємних сюрпризів.

Козеріг

Настає сприятливий час для різних змін: перестановки меблів, прибирання, позбавлення від мотлоху. Також можна змінювати роботу, відкривати новий бізнес. Також Козерогам в березні можна вкладати кошти в якісь сторонні проекти, міняти валюту, відкривати новий рахунок в банку. В цілому березень буде дуже продуктивним часом. Козероги зможуть досягти успіху і в амурних справах, але для цього, можливо, доведеться трохи пожертвувати роботою. У березні буде багато приємних зустрічей і цікавих подій.

Водолій

У Водоліїв є багато рис, які роблять їх ідеальними бізнесменами і вкрай продуктивними людьми. Але, як і у всіх інших, у них є і негативні риси, які заважають досягати успіху. Березень необхідно присвятити позбавленню від таких рис. Можна займатися самоаналізом, медитаціями, духовними практиками. Єдине, чого Водоліям краще уникати, – надмірна активність. Перевтоми можуть стати початком чорної смуги в житті.

Риби

Початок березня для Риб буде не найвдалішим, але вже в кінці першого тижня все має змінитися на краще. У складні періоди можна користуватися магією перехресть, спілкуватися з позитивними людьми. Це повинно допомогти Рибам в досягненні своїх головних цілей. В цілому зірки і планети на їхньому боці, тому їм варто проявляти активність в любові і в справах. Не варто чекати, поки станеться диво, тому що воно рідко відбувається у тих, хто нічого не робить для того, щоб його зустріти. Березень – час можливостей і позитиву.

Автор фото – Сергій Майстер