fbpx

Астропрогноз на квітень: як зірки і планети вплинуть на кожен зі знаків Зодіаку

Весна в розпалі – незабаром березень зміниться квітнем. Цей місяць буде вдалим, але не для всіх і не завжди. Астрологи розповіли, чим буде примітний другий місяць весни в 2021 році і як можна залучити удачу в цей період.

Варто відзначити, що 27 числа стане ретроградним Плутон. Ця подія переверне все з ніг на голову для багатьох з нас. Щоб кінець місяця не був наповнений негативом, варто бути уважними по відношенню до близьких.

Овен

У всіх наших невдач і проблем енергетичні причини. Щоб підвищити енергетику і зміцнити біополе, Овнам варто частіше бувати на свіжому повітрі і займатися спортом. Також в квітні джерелом життєвих сил стане спілкування. Не потрібно залишатися на довгий час на самоті. Це загрожує великими проблемами, які можуть призвести до апатії і зниження продуктивності в роботі. Не виключено, що в квітні відбудеться щось дуже приємне і важливе для Овнів. Їм необхідно зберігати свою вроджену моторність і уважність.

Телець

Почати квітень Тельцям варто з прибирання будинку. Необхідно викинути весь непотріб, зробити генеральне прибирання, навести порядок. Також дуже важливо зробити інформаційну чистку. Нічні світила будуть на боці Тельців, тому їм нема чого боятися. Краще не гнівити долю, списуючи невдачі на невезіння. Людям цього Знака доведеться відокремити важливе від удаваного, розставивши пріоритети правильно. Якщо цього не зробити, можуть початися проблеми у фінансовій і в любовній сфері. Прийшла пора вибрати основний шлях.

Близнюки

Астрологи зазначають, що для Близнюків місяць буде дуже важливим з точки зору любові. Корисним стане романтичний відпочинок з другою половинкою. Корисними будуть також медитації для повного розслаблення. Самотнім Близнюкам пощастить знайти кохану людину. Не потрібно переставати знайомитися і придивлятися. Однак слід пам’ятати, що удача не посміхається двічі. Як тільки з’явиться можливість, нею необхідно скористатися. Якщо сидіти і чекати, що все відбудеться само собою, результат точно розчарує.

Рак

Ракам експерти радять пам’ятати про свої обов’язки і обіцянки, дані раніше. Люди цього Знака можуть тимчасово втратити інтерес до поточної роботи і захопленням. Вся справа в чакрах, у кожної з яких є своє значення. Відкрити чакри Ракам допоможе своєчасний відпочинок, розваги і спілкування з близькими. У квітні не варто ділитися планами з оточуючими. Всі свої грандіозні ідеї і думки краще тримати в секреті. Взаємодіяти з людьми можна, але обережно. Важливо навчитися відокремлювати ворогів від друзів.

Лев

Левам зараз не можна піддаватися спокусам. Важливо дотримуватися прийнятих раніше планів і дотримуватися правил моралі та закону. В амурних справах бажано проявляти наполегливість, але в помірних кількостях. Скептицизм буде головним ворогом цих людей – як на фінансовому, так і на любовному терені. Потрібно діяти рішуче і впевнено.

Діва

Дівам астрологи рекомендують діяти самостійно. Не потрібно покладатися в усьому на близьких або колег. Справа в тому, що в квітні очікується підвищення активності енергетичних вампірів, які можуть висмоктати всі сили з Дів. Варто вкрай обережно вибирати людей для спілкування і дружби, спільних справ. У квітні можна здійснювати дорогі покупки, обмінювати валюту, відкривати новий рахунок в банку. Також удача відвідає тих, хто займається пошуками нової роботи. Ще зірки допоможуть Дівам в боротьбі з недугами.

Терези

Найважливіша сфера життя для людей цього Знака – робота і бізнес. Дуже важливо залишатися в тонусі і бути гранично уважними. Зарядитися удачею Терезам допоможе позитивна енергетика. Також успіх може виходити від оточуючих людей. Хтось може підкинути важливу ідею або допомогти з роботою. Терези відрізняються життєлюбством, а це найважливіше. Потрібно бути собою, поширюючи цю любов до світу. Люди обов’язково помітять оптимізм і доброту. Терези в центрі уваги і повні чарівності.

Скорпіон

У самотніх Скорпіонів вже на початку квітня може з’явитися на горизонті людина, в яку вони закохаються майже відразу. Астрологи радять продумувати плани, не упускаючи деталей. Один з найбільш корисних життєвих навичок – вміння забувати все погане. Не потрібно тримати в собі образи, так як вони небезпечні і можуть призвести до великих проблем зі здоров’ям і позбавити Скорпіонів удачі.

Стрілець

Стрільцям необхідно з перших днів квітня знайти правильний баланс між роботою і відпочинком. Не варто перевтомлюватися або, навпаки, лінуватися. Набути впевненості в собі і почати квітень правильно допоможе енергетична чистка будинку. Астрологи рекомендують людям цього Знака не зраджувати свої життєві принципи. Потрібно слідувати особистим правилам і установкам. Відстоювати думку не обов’язково. Найголовніше, щоб самі Стрільці вірили в себе і знали істину.

Козеріг

Козерогам потрібно бути обережнішими, тому що в квітні експерти прогнозують зради, сварки і конфлікти. Потрібно стежити за словами і не переходити дорогу небезпечним людям. Вірогідні проблеми з роботою. Все це можливо на початку місяця. Приблизно до 10 числа все повинно стабілізуватися. Решта днів квітня будуть позитивними. Медитація на виконання бажання допоможе Козерогам наблизитися до реалізації найсміливіших і амбітних планів. Навіть ретроградний Плутон не завадить їм досягти своїх цілей.

Водолій

У Водоліїв можуть бути негаразди зі здоров’ям до 8 квітня і в останні пару-трійку днів квітня. У квітні можливий службовий роман. Також астрологи відзначають високу ймовірність несподіваних витрат. Водоліям варто остерігатися людей, які розпускають чутки. Ці токсичні особистості можуть бути вкрай небезпечними. Краще буде, якщо Водолії почнуть діяти самостійно, без прохань про допомогу. Так удача від них не відвернеться.

Риби

Чим ближче до кінця місяця, тим більш явними будуть ставати тривожні думки Риб. Багато людей з найближчого оточення Риб почнуть здійснювати ірраціональні вчинки, що не пояснити логікою. Не потрібно думати про це. Краще сфокусуватися на особистих справах і саморозвитку. Квітень – ідеальний час для навчання, отримання знань, вивчення мов. Можна записатися на курси підвищення кваліфікації. Не потрібно сидіти на місці в такий яскравий й динамічний час.

You cannot copy content of this page