Астропрогноз на літо 2022: нині літній період можна назвати сприятливим. Великий плюс цього періоду – відсутність ретроградного Меркурія

Овен

Чакри людини залежать не лише від планет та зірок, а й від нас самих. Овнам для підтримки внутрішнього енергетичного здоров’я важливо залишатися у русі. Потрібно займатися спортом, перебувати у максимальній активності. Цього літа можна і сповільнитися, але лише на нетривалий проміжок часу.

Успіх чекатиме на тих Овнів, які прагнуть змін у своєму житті. Не можна просто так отримати гроші, авторитет та кохання. Потрібно почати бажати цього та рухатися до цього. У такому разі Овни отримають те, що мріють.

Телець

У Тельців цього літа починається час сюрпризів. Всесвіт на їхньому боці, тому ці люди зможуть суттєво просунутися у досягненні цілей. Їм варто скористатися частіше обрядами підвищення творчої енергії. Це має допомогти у підвищенні продуктивності. Для Тельців також працюватиме правило трьох «С»: «станьте самими собою». Всесвіт хоче, щоб люди цього знаку Зодіаку не вдавали у червні, липні та серпні 2022 року, а були тими, ким є насправді. Це має допомогти їм визначитися з цілями.

Близнюки

Близнюки, нарешті, зможуть отримати те, що заслужили. Якщо вони самовіддано працювали навесні, то нічні світила дадуть їм удачу, натхнення, гроші, кохання. Не варто забувати і про захисну техніку, особливо наприкінці літа, адже на шляху Близнюків можуть частіше зустрічатися нові вороги. Не зашкодить стати трохи мрійливішими. Думки часто формуватимуться у події навколо. Це час див. Для того, щоб зберегти досягнутий успіх, Близнюкам необхідно залишатися самодостатніми і пам’ятати про те, що треба любити тишу.

Рак

Ракам потрібно проявити максимум старань і прагнення на щастя. Імовірність того, що у них все вийде досить висока. У процесі вирішення якихось проблем чи досягнення якихось цілей Ракам варто пам’ятати про те, що їхні цілі можуть різко змінитись. Це нормально і не варто боятися змін у свідомості. Дуже успішними стануть ті Раки, які прислухатимуться до думки близьких людей. У будь-якому разі настає час великих життєвих змін, тому потрібно бути готовими до будь-якого повороту долі.

Лев

Левів можуть потурбувати їх найголовніші вразливі точки, але це відбудеться на дуже нетривалий період на самому початку літа. Далі ситуація встане і почнеться дуже сприятливий час, який триватиме до самого кінця літа. Для максимально швидкої реалізації планів астрологи радять Левам не оминати голос інтуїції. Шосте чуття підкаже, у якому напрямку Левам необхідно рухатися, щоб здобути щастя. Нічні світила допоможуть цим людям виправити помилки допущені раніше.

Діва

За прогнозами. Найкращими талісманами удачі для Дів влітку 2022 будуть числа. Зокрема, це стосується їхньої головної цифри-покровителя. На початку літа астрологи радять Дівам поставити перед собою нові цілі на майбутнє. Необхідно розробити план і слідувати йому до кінця цього тримісячного періоду. У жодному разі не можна приймати бажане за дійсне, оскільки це може суттєво ускладнити рух до цілей. Також Дівам не варто здаватися побачивши труднощі. Це може вкрай негативно вплинути на успіх у цілому.

Терези

У Терезів очікується дуже динамічний час з великою кількістю важливих подій, з яскравими емоціями та великими можливостями. Можна закинути вудку, спробувавши себе в якійсь новій справі або познайомитися з цікавими людьми, щоб надихнутися їхнім світоглядом, настроєм. Це буде важливий час для тих Терезів, які перебувають на роздоріжжі і шукають себе в цьому світі. Вони зможуть розв’язати екзистенційну кризу і повірити в щось нове, цікаве та підштовхуюче до перемог.

Скорпіон

Скорпіони будуть також сповнені удачі та натхнення, але разом із перемогами до них можуть прийти нові вороги. Традиційно вважається, що Скорпіони – це мстиві люди, але цього літа люди даного знаку зможуть позбутися негативних рис свого характеру. Це буде дуже сприятливий час для знайомства з новими людьми, причому як у діловій, так і любовній сферах. Можна створювати стосунки. Сумісність Скорпіонів з іншими знаками значно покращиться.

Стрілець

Стрільцям цього літа доведеться вирішити безліч своїх кармічних завдань. Це дуже важлива справа, але не єдина. Також нічні світила допоможуть Стрільцями у пошуках нових джерел доходу, зміні роботи, відкритті бізнесу. Це літо — чудовий період вивчення мов, отримання знань, подорожей. Стрільцям не можна думати, що щось може не вийти. Сумніви – найголовніший ворог на найближчі три місяці. У спілкуванні з людьми краще виявляти стриманість, адже будь-які конфлікти можуть спричинити нові проблеми.

Козеріг

Козерогам цього літа варто насамперед пам’ятати про джерела сили: місця, явища, предмету. Вони будуть заряджати Козерогів енергією і робити їхнє життя більш осмисленим, приємним. Це стане початком перемоги над рутиною та нудьгою, зневірою та емоційними проблемами. Літо 2022 року може стати для Козерогів ідеальним часом для зміцнення здоров’я. Можна навіть потрібно займатися спортом, більше рухатися, здійснювати оздоровчі процедури. Життя для них поверне до нового русла, причому вже у червні місяці.

Водолій

У Водоліїв настає сприятливий час для спроб позбутися шкідливих звичок, які забирають їхнє щастя. Це зміцнить їхнє здоров’я, віру в себе, а також зробить їх привабливішими. Доля стріляє рідко, але влучно. Це можна сказати і про літо 2022 року. У ці три місяці Водоліям може пощастити у справах і в любовній сфері. Все слідуватиме закону рівноцінного обміну, тому важливо дарувати людям позитивні емоції та доброту, щоб отримувати це натомість. У багатьох Водоліїв покращиться пам’ять, увага та з’явиться потужна тяга до знань.

Риби

Рибам зірки та планети допоможуть досягти успіху в усвідомленні себе. Прискорити цей процес допоможуть подорожі, знайомства. Якщо починати нові справи на мінорній ноті, вони можуть завершитися повторенням гіркого досвіду з минулого. Всесвіт дає Рибам унікальну можливість виправити свої помилки, тому не варто акумулювати негативну енергію навколо себе. Потрібно гнати геть погані думки, щоб було простіше працювати над собою та здобувати перемоги на всіх можливих фронтах.