fbpx

Астропрогноз на липень: багатьом доведеться більше працювати, ніж відпочивати

Овен

Овни можуть мати проблеми з біополем, але прийдуть вони не відразу, а приблизно до 7-8 липня. Їм точно не варто чекати, доки сили їх покинуть. Як представники стихії Вогню, їм краще відразу заздалегідь почати користуватися медитацією на вогонь для зміцнення біополя. Також підтримки високої працездатності астрологи рекомендують правильно підбирати коло спілкування. Настав час зробити чистку, припинивши контактувати з людьми, які вічно чимось незадоволені. Липень буде складним, але можливість досягти успіху в коханні та справах залишається, тож треба діяти.

Телець

У Тельців у липні можуть виникнути проблеми з біополем, на що вказуватиме сильна сонливість та втома. Перше, що варто робити Тельцям, — ретельніше продумувати плани. Цим людям не можна марно витрачати сили та дорогоцінний час. Їм потрібно більше спілкуватися з тими, хто виявляє життєлюбство, оптимізм. Корисно буде дивитися добрі фільми, цікаві наукові передачі та читати надихаючі книги. Почасти це допоможе оминути негативний вплив планет. Найважливішої сфери життя зараз немає. Важливо займатися всім потроху.

Близнюки

У Близнюків зникне головний двигун їхнього прогресу – мотивація. Повернути її повністю або частково допоможуть мотивуючі цитати. Одна з найкорисніших життєвих навичок у липні — адаптація до нових умов. У житті Близнюків буде багато нового, причому з цього нового виявиться багато подій, які Близнюки зустрінуть вперше. Представникам даного Знаку варто трохи більше відпочивати та балувати себе смачною їжею. У цьому вони собі можуть не відмовляти, оскільки шкідлива їжа та погані звички здатні будуть позбавити їхнього здоров’я та удачі.

Рак

У Раків у першій половині липня очікується часта зміна настрою, через яку може впасти продуктивність. Астрологи радять Ракам дотримуватися своїх життєвих принципів, не звертаючи уваги на нав’язливі поради оточуючих. Самостійність та самодостатність – це головні компоненти успіху для людей цього знаку. Сильні та непохитні Раки зможуть зловити зустрічний вітер і досягти найкращих результатів у тих справах, які вважають пріоритетними у липні.

Лев

У другий місяць літа дуже пощастить тим Левам, які зараз борються зі шкідливими звичками. У них буде більше сил і мотивації для боротьби з тим, що їх дратує у собі або з тим, що заважає стати кращим. Одне можна сказати точно — для цих людей відчинені будь-які двері, але для того, щоб отримати бажане в коханні або в роботі, їм ймовірно доведеться ризикнути або мати сміливість. Для утримання правильного настрою астрологи радять Левам зайнятися чисткою інформаційного простору — настав час позбутися всього, що нагадує про негативний досвід.

Діва

Липень буде унікальним тим, що цього місяця стануть актуальними відразу і найкращі, і найгірші риси характеру Дів. Все, що потрібно від них, так це тримати в вузді свої страхи, погані звички і менше переживати. У липні можливі зради колег та друзів. Це буде неприємно, проте Діви зможуть зрозуміти, хто є справжнім другом, а хто фальшивкою. Цих людей варто пробачити, не таючи на них образ, але спілкуватися з ними відкрито і щільно вже точно не буде потрібно. Липень покаже Дівам, хто є хто.

Терези

Почати липень Терезам краще з енергетичного прибирання будинку. Особливо важливо це буде для тих представників Знаку, яким довелося у червні багато лаятися із близькими. Якщо почати липень з правильної ноти, то він стане для Терезів досить сприятливим часом, особливо у фінансовому плані. Можна буде робити покупки, обмінювати валюту, відкривати нові рахунки у банку. Якщо в червні відбувалося щось несприятливе у сфері фінансів, то у липні Терези будуть мати всі шанси виправити своє становище, винести уроки з того, що їм довелося пережити.

Скорпіон

У Скорпіонів у липні очікується багато справ та турбот. Їм доведеться витрачати пристойну кількість часу на те, чого вони робити не хочуть. Це може позбавити Скорпіонів щастя та оптимізму. Повернути відчуття щастя їм допоможуть кілька корисних ритуалів. На роботі їм варто бути обережнішими, оскільки є можливість завести службовий роман. Він не буде особливо приємним, тому що відверне Скорпіонів від важливих справ та завдань. Якщо й шукати кохання в липні, то краще десь подалі від місця роботи.

Стрілець

Стрільцям необхідно проаналізувати свої темні і світлі сторони характеру. Настав той момент, коли важливо позбутися всього поганого і темного у своїй душі. У липні зірки допоможуть Стрільцям стати кращими, перемогти шкідливі звички. Представники цього Знаку більше подобатимуться людям, зможуть швидше добиватися взаємної довіри. Також липень – чудовий час для того, щоб завести вихованця, оновити домашню обстановку, купити нову рослину, зробити перестановку меблів, генеральне прибирання.

Козеріг

На Козерогів можуть впасти важливі та невідкладні справи, які виб’ють їх із колії. Це означає, що час ознайомитися з корисними звичками людей, які все завжди встигають. Липень буде часом великих проблем, а також часом вдалого збігу обставин. Швидше за все, Козероги зможуть навчитися чогось нового та корисного, завести нові знайомства. Другий місяць літа виявиться щедрим на події, які залишать після себе масу приємних вражень, так що не варто заздалегідь налаштовуватися на негативну хвилю.

Водолій

Водоліям у липні варто стежити в першу чергу за здоров’ям, оскільки в цей час на них можуть чекати деякі важливі справи, що вимагають багато енергії та сил. Міцне здоров’я допоможе Водоліям залишатися енергійними. Також астрологи радять пам’ятати про те, що здоров’ям керують наші думки. Потрібно думати про хороше, менше ображатись, ревнувати, заздрити, мститись. Також важливо уявляти собі приємне майбутнє. Маючи перед очима детальне бачення того, що має статися, Водолії стануть набагато продуктивнішими і успішнішими в будь-яких сферах і справах.

Риби

Риб чекає дуже динамічний та сприятливий час. Ці люди, мабуть, можуть бути названі найуспішнішими та найуспішнішими в липні. Щоб це справді було так, астрологи рекомендують частіше скористатися дихальними вправами для хорошого здоров’я. У важкі життєві моменти такі вправи будуть дуже корисними. Вони допоможуть Рибам залишатися сильними та стійкими. У деяких випадках астрологи радять зайняти вичікувальну позицію. Ризикувати та влазити в авантюри заради швидкого успіху зараз не варто. Краще почекати нагоди для «атаки».

You cannot copy content of this page