fbpx
Гороскоп

Астропрогноз на липень: чого чекати і чого остерігатися

Овен

Овнам астрологи рекомендують якнайшвидше позбутися думок, які відштовхують удачу. У липні вони так сильно тягнути Овнів на дно, що розвиток зупиниться.

Складніше отримуватиме нові знання, формуватиме нові відносини. Потрібно думати в позитивному ключі, а також якнайменше переживати по дрібницях.

Якщо зайвий час, краще пустити його на ті справи, які мають найвищий пріоритет. А якщо ні, то до кінця місяця може з’явитися відчуття того, що час було витрачено в порожню. Настав час думати про те, що найважливіше.

Телець

На Тельців у липні місяці чекають великі звершення, важливі перемоги, але треба пам’ятати про те, що людина, яка рухає гори, спочатку пересуває маленькі камінці. Все починається з малого, тому поспішати точно не варто.

Нічні світила, особливо Нептун, можуть спровокувати перепади настрою у Тельців. Впоратися з цим їм допоможе холотропне дихання.

Астрологи наполегливо радять Тельцям перестати сприймати все надто близько до серця. Так, будуть не найприємніші моменти, але вони ніщо порівняно з тим добрим, що може статися в липні для представників цього Земного Знаку.

Близнюки

У Близнюків очікується відносно стабільний місяць, а ось у їхніх друзів, знайомих, колег та родичів ситуація може кардинально відрізнятись.

Якщо у когось із близьких будуть великі проблеми, краще не ховатись за маскою байдужості. Потрібно надавати допомогу – психологічну, матеріальну. Якщо люди побачать у Близнюках доброту та позитив, вони відплатять їм тим самим у майбутньому.

У липні дуже важливо носити одяг того кольору, який приносить удачу. Зовнішній вигляд гратиме дуже і дуже важливу роль. Особливо важливим буде для тих, хто шукає любов і нову роботу.

Рак

Ракам з високою ймовірністю вдасться в липні досягти гармонії та радості у житті. Настав час вчитися чогось, але не на своєму гіркому досвіді, а вбираючи в себе знання та досвід інших людей.

Це допоможе Ракам набути правильного настрою, а він у свою чергу дасть можливість розпочати переможну ходу світом любові та відносин, роботи та фінансів.

Поки що Меркурій сильний. Джерелом успіху та щастя для всіх людей є віра в себе. Ракам треба пам’ятати про це.

Лев

Одна з головних проблем Левів — їхня нетерплячість. У липні потрібно постаратися навчитися протилежного. Невміння чекати може вкрай негативно позначитися на настрої Левів та на їхньому успіху у всіх сферах життя.

Людям даного Знаку подобається перебувати серед людей, але це не означає, що потрібно робити це весь час. Іноді потрібно відпочивати від чужої компанії, а липень потрібний для цього період.

Левам потрібно стати простіше, причому це має виражатися не тільки в поведінці, а й у утилітарному зовнішньому вигляді, у передбачуваній поведінці.

Діва

У Дів починається період, коли вони без особливих проблем зможуть позбутися шкідливих звичок, що руйнують життя. Це ідеальний період для роботи над собою, для перетворення зовнішності.

У той час, як у інших людей все може бути стабільно добре, Дів чекає постійне зростання. Якщо вони намагатимуться рухатися вперед і робити все можливе для досягнення успіху, їхнє життя кардинально зміниться.

Одна з найкорисніших життєвих навичок для будь-якого представника цього Знака — це вміння швидко забувати все погане. Діви часто фокусуються на поганих спогадах, але настав час видалити їх.

Терези

Терези в липні з великою ймовірністю зможуть втілити в реальність свої мрії та бажання. Це стане можливим завдяки чудово працюючій уяві Терезів та їх вмінню мріяти.

Зірки та планети запускають програму нового життя для представників цього Знаку. Липень – час, коли потрібно без страху переглядати своє ставлення до звичних речей. Це час, коли корисно міняти світогляд.

Скорпіон

Скорпіони мають всі передумови для того, щоб стати щасливішими. Щоб утримати щастя поруч і досягти його, можна скористатися силою слова. Слід пам’ятати, що сказане часто стає дійсністю.

Ще астрологи наполегливо радять представникам даного Знака внести трохи різноманітності в особисте життя, робочий процес, дозвілля.

Немає нічого поганого в тому, щоб відпочити так, як вони не відпочивали раніше, а також спробували щось нове у роботі та бізнесі. Це спровокує потужне зростання, підвищить настрій та допоможе поглянути на звичні проблеми з іншого ракурсу.

Стрілець

Якщо раптом Стрільці останнім часом мали якісь труднощі з подоланням перешкод і вирішенням нагальних проблем, то, можливо, настав вдалий момент обрати іншу стратегію.

Це буде дуже корисно для тих, хто хоче зробити вирішальний ривок до успіху. Події липня стануть прологом для чогось дуже гарного та приємного.

Тим же, хто багато рухається та витрачає фізичні сили, бажано носити частіше одяг зеленого кольору, одягати золоті прикраси та підтримувати тонус тренуваннями.

Козеріг

Козерогам для підтримки гарного настрою насамперед варто позбавитися злості, заздрості та образ. У липні можуть бути спалахи негативних почуттів та емоцій, думок. Якщо залишати їх поза увагою, удача простий піде, мовчки зачинивши за собою двері.

Всім Козерогам, які сильно втомилися за червень, не варто рухатись уперед, вирішуючи проблеми на морально-вольових. Потрібно спробувати змінити обстановку, як слід відпочити.

Якщо цього не зробити, втома і нервова напруга дадуть про себе знати, причому в непридатний для цього момент. Козерогам потрібно дбати про своє здоров’я, берегти свої сили та психіку.

Водолій

Загалом Водоліїв чекатиме приємний період, наповнений позитивною енергією. У липні найскладнішими днями стануть перші два понеділки, особливо 3 липня через супермісяць, який впливатиме на них дуже негативно.

Люди цього Знаку зможуть винести важливі уроки з помилок минулого, оцінити поточну зупинку та правильно спланувати справи на майбутнє.

Найголовніше при цьому – дивитися на світ через призму об’єктивності. Настав час зняти рожеві окуляри і почати бачити все таким, яке воно є: людей, події.

Риби

У Риб очікується дуже важливий місяць, коли їх життя може кардинально помінятися. Точніше, зміниться не так саме життя, як ставлення до нього. Астрологи не радять танцювати під чужу дудку, слухати непрохані поради.

У пошуках щастя та сенсу життя Рибам можуть перешкодити інші люди своєю невпевненістю та негативом. Вміння оминати стороною негативних людей допоможе Рибам звести всі проблеми до абсолютного мінімуму.

You cannot copy content of this page