fbpx

Астропрогноз на листопад: цей місяць обіцяє бути вкрай динамічним, дуже яскравим та позитивним

Астропрогноз на листопад допоможе вам правильно спланувати справи на останній місяць осені. Цей місяць обіцяє бути вкрай динамічним, дуже яскравим та позитивним. Багато хто з нас зможе змінити своє життя на краще, якщо почнуть дотримуватися порад астрологів.

Перше, що потрібно зробити в листопаді, – провести обряди з сіллю на захист від ворогів і на чищення будинку. Так ваші справи точно підуть у гору, бо ніщо й ніхто не завадить вам. Справа в тому, що у листопаді багатьом людям доведеться зустрітися з потужною опозицією — ворогами, недоброзичливцями, конкурентами.

Овен

Овнам дуже важливо правильно відпочивати, оскільки для них місяць буде максимально наповненим важливими та неординарними подіями. Це час, коли величезну користь почнуть приносити медитації для гарного сну. Чим краще Овни спатимуть, тим швидше вони зможуть очищати свідомість від негативної енергетики. Велике значення цим людям варто приділяти підтримці нормальної репутації у бізнесі та на роботі. Не варто чинити погано по відношенню до тих, хто наповнений повагою та добротою. Це період, коли Овни повинні сподіватися лише на себе.

Телець

Тtльцям зірки допоможуть суттєво підвищити доходи та оптимізувати робочий процес. Почати місяць варто з наведення порядку вдома. Його потрібно підтримувати протягом усього листопада, оскільки це благотворно позначиться на настрої та вдачі. Також астрологи радять Тельцям якомога рідше ставити ціпки в колеса оточуючим. Навіть із непримиренними ворогами потрібно намагатися знаходити компроміси. Так буде краще з кармічного погляду. Це час, коли добро керує світом.

Близнюки

У Близнюків вкрай сприятливий час розпочнеться з 24 листопада – коли їхній покровитель Меркурій перейде у Знак Стрільця. До цього дня на Близнюків також чекає безліч позитивних і радісних подій. Астрологи наполегливо радять із побоюванням ставитися до людей. Кінець місяця ідеально підходить для вирішення юридичних проблем, для шопінгу. У першій половині листопада найкраще сфокусуватися на роботі.

Рак

У листопаді Ракам вдасться знайти другу половинку або зміцнити стосунки, що вже існують. Що стосується роботи та бізнесу, то в цій сфері представників цього знаку теж чекають на перемогу. Цілком можливо, що зірки та планети зіткнуть Раків із необхідністю прийняття важливих рішень. Можлива поява дилем, причому не найпростіших. У цей час потрібно творити більше добра, особливо у такі небезпечні дні, як затемнення 19 числа.

Лев

Перше і найважливіше, що варто пам’ятати Левам, — це важливість мовчання. У листопаді це правило працює подвійно. Якщо у житті Левів відбуватиметься щось приємне та важливе, краще про це не поширюватись. Так можна буде втратити успіх. Також астрологи радять робити більше добрих вчинків та частіше присвячувати свій час вирішенню чужих проблем. Настав час переходити від слів до дій. Не можна давати порожні обіцянки. Це загрожує проблемами в майбутньому.

Діва

Дівам астрологи рекомендують довіряти своїй інтуїції. У такому разі в житті цих людей почнуть відбуватися важливі речі. У листопаді шосте чуття буде дуже важливим помічником у питаннях як любовного, і ділового характеру. Також внутрішній голос буде дуже корисним під час покупки. Експерти зазначають, що Дівам у листопаді потрібен невеликий емоційний струс – можна вирушити в подорож або почати займатися новою справою. Головне – не сумувати.

Терези

У Терезів починається дуже сприятливий час для роботи та бізнесу, але разом з успіхом до них можуть прийти і проблеми, пов’язані з активністю ворогів. Велику увагу варто приділити також розлуці з непотрібними речами. У листопаді не можна накопичувати мотлох і оточувати себе тим, чим Терези не користуються. Подібні речі виконують роль енергетичного якоря. Для підвищення успіху в коханні астрологи радять людям цього Знака частіше одягати одяг, ідентичний з кольором їхнім очам.

Скорпіон

На біополе та удачу людини впливають не лише зірки та планети, але ще й режим дня. Експерти радять Скорпіонам зайнятися коригуванням свого режиму. У листопаді цим людям знадобиться багато сил та енергії, тому краще лягати та вставати у певний час. Великий успіх чекає на Скорпіонів у нових справах. Багатьом людям цього знаку вдасться з першої спроби досягати дуже високих результатів. Це пов’язано з переходом Меркурія в їх знак Зодіаку. Це буде дуже сприятливий час для фізичної активності та боротьби зі шкідливими звичками.

Стрілець

Стрільцям цього місяця планети та зірки допоможуть посилити біополе і стати щасливішим, міцнішим фізично та емоційно. Вплив космосу стане дуже позитивним, тому життя зміниться на краще. Можна буде вирушати у подорожі, проявляти активність у коханні. Щоб ще сильніше зміцнити біополе, Стрільцям варто додати до свого раціону енергетично корисну їжу. Вона допоможе перемогти залишки осінньої хандри, а також підготуватися до труднощів початку зими. Цього місяця дуже важливо звертати особливу увагу на дрібниці.

Козеріг

У листопаді люди ставитимуться до Козерогів з повагою. Дуже важливо дарувати оточуючим доброту та оптимізм. Це допоможе перемогти обман та несправедливість. Астрологи радять Козерогам направити енергію на ті справи, які дарують їм багато натхнення. У любовній сфері можуть розпочатися проблеми. Перечекати бурю краще на самоті. Не треба нав’язуватись людям і намагатися вирішити проблеми розмовами. Негаразди пройдуть самі собою, потрібно лише дати їм трохи часу.

Водолій

Цей місяць сприятливий для фінансової активності. У другій половині місяця у Водоліїв може з’явитися бажання відгородитися від людей та побути на самоті. Це позитивно позначиться на настрої та вдачі. Листопад стане відправною точкою у нове життя. Багатьом Водоліям представиться можливість кардинально змінити своє життя. Це чудовий час для дорогих покупок, зміни обстановки.

Риби

Рибам у листопаді дуже важливо фокусувати увагу на найважливіших справах. Все другорядне краще залишати на вихідні дні. Астрологи радять боротися з лінощами та апатією, а також прислухатися до слів оточуючих людей. У жодному разі у листопаді не можна шукати винних у своїх проколах. Це той час, коли Рибам потрібно навчитися брати всю відповідальність. Так вони зможуть заробити більше поваги з боку колег та партнерів.

You cannot copy content of this page