fbpx
Гороскоп

Астропрогноз на серпень: починається останній місяць літа. Серпень буде досить неоднозначним часом

Овен

Овнам важливо те, як ми починаємо той чи інший період, оскільки від перших кроків залежать усі наступні. Астрологи радять Овнам залишатися оптимістами, а також виявляти фізичну активність. Особливо це стосується тих, хто проводить багато часу в офісі та має сидячу роботу. Овнам також бажано пам’ятати про те, що змінити життя, нічого не роблячи не вийде. Зараз потрібно проявляти ініціативу, причому якнайчастіше.

Телець

Тельцям варто зарядитися енергією біля джерел сили. Цими джерелами може бути люди, місця, події. Важливо не віддавати себе тим справам, які дратують. Бажано навпаки економити енергію для важливих справ. Також астрологи рекомендують Тельцям на якийсь час відволіктися від рутини. Серпень – добрий час для відпустки, для розваг, зміни обстановки. У низці розваг та веселощів краще не забувати і про роботу, сім’ю. У любовній сфері справи йдуть не зовсім гладко, але періодично на Тельців чекатимуть деякі просвіти.

Близнюки

У Близнюків головною фразою місяця буде «мета виправдовує засоби». У серпні потрібно прагнути до досягнення поставлених завдань за будь-яку ціну. Єдине, чого точно для цього не варто робити — переходити комусь дорогу. Серпень може стати часом серйозних проблем та негараздів для тих Близнюків, які наживуть собі нових ворогів. У спілкуванні з людьми краще бути доброзичливими. Можна вдаватися іноді більш позитивними, ніж є насправді. Це потрібно просто для того, щоб оточуючі не чіплялися з питаннями та пропозиціями, порадами.

Рак

Ракам потрібно пам’ятати про те, як люди різних знаків висловлюють свої почуття. Це буде вкрай корисною інформацією для спілкування як із близькими, так і з другою половинкою чи друзями, колегами. На ефективному спілкуванні будуватиметься їхній успіх. У роботі та справах Ракам, швидше за все, знадобиться посидючість. Не виключено, що доведеться займатись дуже складними проектами. Це неабияк розхитає Ракам нерви, зате принесе новий цінний досвід. Астрологи рекомендують не потопати в роботі з головою, але й повної байдужості теж уникати.

Лев

Левам у серпні варто менше переживати через дрібниці. Не виключено, що деякі неприємності обернуться для людей цього Знаку чимось добрим у найближчому майбутньому. Також серпень є ідеальним часом для позбавлення від звичок, які забирають щастя. Це буде час відновлення життєвого шляху Левів, їх цілей та світогляду. Незважаючи на нові думки, краще поки не зраджувати свої переконання, не уникати того, у що Левам доводилося чи хотілося вірити довгий час. Це вдалий час для спілкування та знайомств.

Діва

У Дів починається час, коли їм необхідно усвідомити свої попередні помилки, свої майбутні можливості. Усвідомлення себе допоможе Дівам вийти переможцями з будь-якої сутички, адже в такому разі вони просто знатимуть, чого вони хочуть, що можуть, а чого, навпаки, не можуть. Об’єктивна оцінка реальності – це коник будь-якої Діви. Люди цього знаку вміють правильно оцінювати обстановку. Також важливо залишатися на зв’язку з близькими людьми та друзями. Особливо важливо це для тих Дів, яким у серпні доведеться вирушити у відрядження або у відпустку.

Терези

Для Терезів цей період загалом буде дуже сприятливим. Будуть окремі несприятливі дні, але пошепки на удачу допоможуть їм стабілізувати обстановку. Астрологи вважають, що Терезів чекають позапланові сюрпризи у всіх сферах життя. Цим людям доведеться вийти із зони комфорту. Зазначається, що в серпні у них з’являться нові можливості у бізнесі та роботі. Життя закипить і почне приносити Терезам задоволення. Так, без труднощів не обійдеться, але вони будуть швидкоплинними і не зможуть змінити їхній настрій.

Скорпіон

Скорпіонам, які працюють інтелектуально, варто скористатися частіше вправами для підвищення концентрації уваги та інтуїції. Справа в тому, що випадкові помилки можуть стати фатальними та невиправними. Тим, хто працює фізично або знаходиться постійно за кермом, астрологи рекомендують бути трохи рішучішими і менше лінуватися. Важливо тримати своє тіло в тонусі і краще відпочивати, дотримуватись режиму дня. У серпні людям даного знаку Зодіаку доведеться займатися справами, які їх дратують, але краще не ремствувати на долю, а мовчки виконувати обов’язки.

Стрілець

Усі люди у серпні поділяться на дві великі групи для Стрільців — на тих, кому вони не подобаються і на тих, хто від них божеволіє. Те саме станеться і з оточуючими для самих Стрільців. Тут астрологи радять пам’ятати про те, що варто поважати навіть тих людей, які дратують. Така поведінка зробить Стрільців прикладом для багатьох довкола. Це підвищить їхній авторитет, дасть їм можливості для саморозвитку. У стресових ситуаціях у серпні краще не переживати без приводу, а намагатися швидко вмикатися в роботу та вирішувати проблеми. Час зараз – найцінніший ресурс.

Козеріг

Козерогам важливо не тільки правильно розпочати серпень, але й протягом усього місяця пам’ятати про корисні ранкові звички, що перетворюють життя. Щодня буде для Козерогів маленьким життям, тому треба налаштовуватися не те, що буде потім, але те, що може статися зараз. Потрібно буде фокусуватись на сьогоденні. Це допоможе Козерогам істотно підвищити свою продуктивність і вийти на новий рівень у справах, роботі та бізнесі. В амурній сфері аналогічний підхід також буде найкращим.

Водолій

Водоліям у серпні вдасться домовитися з внутрішніми демонами, стати найкращою версією себе та закласти основу для майбутніх позитивних змін у всіх сферах. Астрологи радять не братися за все одразу – важливо залишатися обережними та послідовними. Це буде головною умовою для того, щоб досягти нових висот у роботі, справах. Серпень – добрий час для подорожей, переїздів. Не виключено, що навіть найнеприємніша невдача згодом обернеться для людей даного знаку великим тріумфом. Не варто втрачати віри у краще.

Риби

Рибам астрологи радять трохи зменшити оберти і почати обережно рухатися вперед, щоб не наробити помилок. Всім тим, хто переживає за те, що їм не вистачить часу, варто згадати мудрі слова: «Не бійся зволікати — бійся зупинитися». Повільний рух уперед – це теж рух. Воно краще, ніж поспіх, бо дозволить бачити всю картину цілком. Почати місяць краще з чищення будинку та душі. Це активізує приховані резерви енергії Риб, тому ці люди зможуть вийти на новий рівень тілесного та ментального розвитку.

You cannot copy content of this page