Астропрогноз на січень: це дуже важливий час, бо він задає тон усьому 2022 році

Січень – дуже важливий час, бо він задає тон усьому 2022 році. Астрологи дали свої рекомендації про те, як можна зробити січень часом перемог та щастя.

У січні немає місця страху та невпевненості у собі. Це час, коли треба діяти максимально рішуче. Це дуже важливий час, коли потрібно прагнути до здійснення мрії, досягнення цілей — хоч би якими амбітними вони були.

Овен

У січні Всесвіт, зірки та планети допоможуть Овнам дізнатися про свої кармічні завдання. Це час, коли представники цього знака зможуть зрозуміти своє місце у світі, свої головні цілі у житті. Цілком можливо, що 2022 рік почнеться для них із набуття величезної мотивації. Овни зможуть усвідомити, наскільки важливими є їх завдання. На цьому етапі астрологи радять займатися улюбленою справою. Січневі зірки допоможуть цим людям зійти з чорної смуги у любовній та фінансовій сферах.

Телець

Проблемний період у Тельців може наступити 26 січня, але навіть наприкінці місяця Тельці залишаться продуктивними та удачливими. У фінансовій сфері можуть виникнути труднощі та затримки з 14 січня, але ретроградний Меркурій не дуже впливає на енергетику Тельців, тому вони зможуть упоратися з неприємностями. Настав час ступити на шлях творення. Астрологи рекомендують Тельцям допомагати близьким людям та друзям. Не варто говорити «ні» надто часто.

Близнюки

Для Близнюків ретроградний Меркурій буде дуже небезпечним. З 14 січня вони можуть мати проблеми з пам’яттю, мотивацією та фінансовим успіхом. Краще не ризикувати грошима, роблячи необдумані покупки. У діловій сфері експерти рекомендують частіше переходити від слів до дій. Порожні обіцянки позбавлять Близнюків поваги колег та начальства. Людям даного знаку необхідно навчитися керувати своєю енергією. Особливо актуальною ця порада виявиться для першої половини січня, коли у Близнюків буде багато сил та ентузіазму.

Рак

Раків у січні чекає корисний струс. Події можуть бути дуже стрімкими, а поведінка оточуючих – не зовсім передбачуваною. Ракам доведеться діяти в більшості випадків з натхнення. Важливо розуміти, що успіх буде непередбачуваним. Неможливо точно сказати, яким стане січень для Раків, бо нічні світила у досить нестабільному положенні. Одне відомо точно: чим раніше Раки позбавляться непотрібних речей, стосунків та емоцій, тим краще. Січень – час очищення.

Лев

У січні у Левів ускладниться процес самореалізації. Доведеться більше часу проводити у пошуках мотивації. Астрологи радять Левам пам’ятати про те, що в січні сила дії дорівнюватиме силі протидії. Якщо представники цього знаку захочуть натиснути на когось, вони можуть самі опинитися під сильним тиском ззовні. Дуже важливо прожити січень спокійно та розмірено. Потрібно більше часу приділяти справам по дому та відпочинку.

Діва

Діви потонуть у пошуках щастя. Швидше за все, нічні світила схилять їх до пошуків відповідей на екзистенційні питання про долю, життя, кохання, цілі. Дівам не можна сумувати і не варто вступати в конфлікти. Емоційне здоров’я зараз на першому місці. У другій половині січня через проблемний Меркурій можливі фінансові затримки та труднощі у навчанні. З іншого боку, після 18 січня у житті цих людей виникне багато приємних випадків.

Терези

У другій половині січня Терезам вдасться забути проблемне минуле, направивши вектор думок до оптимістичного русла. Вплив спогадів буде дуже сильним до 18 січня. Погані думки можуть негативно впливати на впевненість Терезів у собі. На роботі з’являться багато недоброзичливців. Також експерти радять Терезам частіше носити одяг такого ж кольору, як і їхні очі. Це суттєво зміцнить біополе і додасть людям цього знаку чарівності. У січні вони можуть знайти своє кохання.

Скорпіон

Скорпіонам у січні вдасться знайти щастя, нехай на це і знадобиться якийсь час. Що стосується любові та роботи, то в цих сферах з першої спроби досягати результату будуть лише найщасливіші люди. Тим Скорпіонам, які не впевнені у своїй удачі, краще підстрахуватися. Можна заручитись підтримкою близьких людей. Варто також пропонувати їм допомогу. Важливо, щоб обмін енергією був рівноцінним.

Стрілець

Стрільцям у січні відкриються деякі важливі таємниці. Зоряні покровителі допоможуть відповісти на питання про майбутнє. Також астрологи радять прислухатися до порад близьких людей. Січень – добрий час для отримання знань, зміни життєвого курсу. Стрільці не люблять змінювати напрямок, але зараз це можна зробити, не втративши свого успіху. На початку місяця можна буде зустріти шквал проблем, тому краще спочатку перечекати легку бурю, яка може тривати до початку другої декади.

Козеріг

Щастя та удача поруч із Козерогами. Загалом січень буде часом приємних новин, великих любовних та ділових перемог. Астрологи радять людям цього знаку частіше звертати увагу на дрібниці. Важливо буде спрямувати енергію в те русло, яке підказує її направити інтуїція. Козероги зможуть успішно розпочати 2022 рік, поставивши собі правильний напрямок у всіх сферах життя.

Водолій

У кожної людини свій енергетичний потенціал. У Водоліїв він має суттєво зрости. Найімовірніше, у січні ці люди отримають максимум мотивації від зірок. Можна буде зайнятися пошуками нових захоплень, джерел доходу, кохання. Наприкінці січня може з’явитися бажання відгородитися від усіх довкола, зачинившись удома. Це є нормальна реакція на підвищену динаміку місяця. Найкращий вихід із ситуації — піддатися бажанню усамітнитися. Не виключено, що наприкінці січня Водоліям відкриється важлива істина. Це час прозріння.

Риби

Підвищити втрачену через ретроградний рух Меркурія енергію Рибам допоможе арт-терапія. У другій половині місяця дана планета гальмуватиме розвиток Риб і погіршить їхню пам’ять, увагу, знизить продуктивність в цілому. Проте січень може стати відправною точкою у нове життя. Для цього Рибам варто змінити обстановку та поставити перед собою нові цілі. Дуже важливо прислухатися та придивлятися до того, що відбувається навколо. У січні важлива кожна дрібниця, кожне слово чи емоція.