fbpx

Астропрогноз війни: відома астролог розповіла, коли і чим закінчиться війна в Україні і що чекає нас далі

Астролог Анжела Перл розповіла про те, коли закінчиться війна в Україні. Вона прогнозує перемогу нашій країні.

“Ми переможемо. Астрологія свідчить, що Україна переможе. І я думаю, зараз уже немає у цьому сумнівів”, – сказала Анжела.

Астролог розповіла, що родом із України, з Миколаївської області. Та вже 20 років живе в Австралії. Сестра Анжели була у Києві 24 лютого, а зараз у Одесі. А мама живе на Миколаївщині.

“Виганятимуть ворога з території України у червні. Або вороги почнуть зупинятися. Так, будуть втрати, буде складно. Будуть серйозні бої. Але ворога виганятимуть”, – сказала астролог.

Ще один складний період – під Новий рік. Але на більшу частину України почнуть повертатися люди у серпні та вересні.

Підписання будь-яких документів можливе. Але їх складно назвати мирними угодами. Вони будуть схожі на капітуляцію. Зірки пророкують це у березні.

“Боюсь, що це лише початок. Третя світова війна може бути дуже затяжною, – зауважила Анжела Перл. – Можлива у всіх точках земної кулі”.

Території Донецької та Луганської області, Криму можуть бути звільнені. “Донбас – точно вдасться звільнити. Там є можливості 100%. А ось Крим – мені здається, це може статися без боїв – документально. Або це станеться само собою. Боїв там не побачила. Україна має можливість повернути усю свою територію”, – сказала Анжела.

росію чекає дуже сильна трансформація, можливо, деякі території можуть відійти. Очікується зміна правителя, а Путін – “погано закінчить”. Він “втратить владу і піде з життя”. Але система залишиться та сама.

Володимир Зеленський матиме ще один важкий рік – але він впорається. І залишиться на ще один термін – це буде 2026-2027 рік.

Фото ілюстративне з вільних джерел

You cannot copy content of this page