fbpx

Астропрогноз з 15 грудня по 1 січня для кожного знаку Зодіаку

Овни

Як не дивно, але саме для представників найімпульсивнішого знаку Зодіаку настає період послідовності, поступальності та передбачуваності.

Ведучий фон – спокій та стабільність. І саме на цьому тлі зростає авторитет та здатність вибудовувати стратегію нового року.

Телець

Як із рогу достатку сиплються на вас творчі можливості, допомагаючи проявитися самостійно та незалежно.

Їх наповнить бажання жити, творити та щедро ділитися своїм світлом та енергією з іншими. Виявляйтеся та насолоджуйтесь.

Близнюки

Коли нагряне нудьга чи розчарування, образа чи апатія – обов’язково поставте тимчасові буйки, за які ви не запливатимете і, як барон Мюнхаузен, з болота себе витягнете!

Тим більше вже після 6 січня Кайрос кружлятиме навколо вас. Приємні зустрічі, нові знайомства, ефективні рішення та лазерно-точні дії принесуть удачу.

Рак

Настав час, коли захочеться вийти за межі звичного, і Кайрос перевіряє на міцність, змушуючи робити те, що раніше ніколи не робили.

Чим більше нового і розширюючого, хворобливого та трансформаційного для тіла та духу – тим крутішими будуть плоди у березні.

Лев

Період самокопання, а також протистояння розпачу, самозниженню та апатії – найкраще рішення через режим дня, планування та… магію прибирання!

Настав час викинути зі свого життя все непотрібне і віджило.

Діва

Що відчуває та відчуває Надлюдина? Саме Діви пізнають це саме у цей період!

Час виявляти свою обдарованість креативним, нестандартним способом, бути сміливішим у генерації ідей і з вдячністю приймати дари від Всесвіту!

Терези

Відчують припливи радості та справжнього кайфу від «тут і зараз» – від стосунків, смачної їжі, гарного одягу, масажу.

Насолоджуйтесь простими земними радощами та тримайте фокус уваги на тому, що вам подобається! Можливі нова захопленість, закоханість, роман…

Скорпіон

Період американських гірок активований – всі процеси прискорені і не піддаються здоровому глузду.

Хочеться все й одразу чи не хочеться нічого! У вас на тривалий період головне Завдання – руйнувати всі деструктивні та тупикові програми, щоб звільнити місце для виходу на новий рівень життя!

Пристебніться! І з радістю зустрічайте зміни у своєму житті.

Стрілець

Час виправити корону: самооцінка зростає і зміцнюється, так само як і визнання вашої експертності та професійних досягнень.

Приходить допомога від вищих статусних персон. Важливо тримати фокус уваги на своїй репутації та тримати кордони (і свої та інших людей).

Козеріг

Антенки з Космосом налаштовані: Інтуїція FM передає сигнали! Прислухайтеся до неї та довіряйте.

Розвивайте свою чуттєвість та чутливість. Менше слухайте оточуючих, більше ловіть відчуття! Хоч би день у цей період спонукайте на інформаційному детоксі без гаджетів та комунікації.

Водолій

Періоди уповільнення та тиші чергуватимуться з інтенсивним хаосом, коли вибухають лампочки, глючить техніка, зависає телефон…

Власні відчуття також будуть на гойдалках – від «мишки під віником» до «революціонера під прапором Свободи».

Насолоджуйтесь різноманіттям життя і… Згадайте захоплення юності. Саме час повернутися до них.

Риби

Світ обдаровує несподіваними подарунками та сюрпризами тих представників знаку Риб, які самі щедрі та милосердні, мрійливі та вірять у дива!

Саме про них і їм говоритимуть: «Оце ж пощастило»! Непередбачувані події чекають на порозі нового року. Те, що ви точно не могли передбачити.

Кайрос (др.-грец. Καιρς – «Сприятливий момент») – давньогрецький бог щасливої ​​миті.

You cannot copy content of this page