fbpx

Астропсихологи розповіли, кому зі знаків Зодіаку не варто до кінця 2021 року заводити стосунки, а кому – навпаки, час готуватися до весілля

Овен

Шанси представників знака Овна зіграти цього року весілля невеликі.

В Овнів дуже багато внутрішніх конфліктів і, поки вони їх не вирішать, це не дозволить їм стати розсудливими.

Телець

Тельців, і без того щасливих в житті, не чекатиме ніяких серйозних проблем або конфліктів. Їх шанс на шлюб вкрай великий.

До речі, тема шлюбу у Тельців може початися з невинного роману.

Близнята

Близнята — двоїстий знак, тож його представникам схильна нерішучість, метання від одного партнера до іншого, сварки і конфлікти. Але і це не завадить їм влаштувати собі весільну церемонію — якщо вони на це зважаться.

Якщо Близнятам набридли їх емоційні гойдалки, особливо у стосунках, то рік ідеальний для того, щоб заземлитися.

Рак

З Раками все складніше. Їм астрологи категорично не радять влаштовувати у 2021 році своє особисте життя і починати серйозні відносини. В іншому разі набуттю сімейного щастя можуть перешкодити властиві представникам цього знака сумніви і нерішучість.

Лев

Леви також мають непогані шанси стати володарями заповітної обручки на пальці. Але їм для цього буде потрібно взяти на себе відповідальність, почати приймати дорослі рішення і боротися за зміни в житті.

Краще грати весілля ближче до осені.

Діва

Багатьом Дівам властиво пред’являти до своїх обранців завищені вимоги, постійно щось від них чекати. Якщо помітити за собою цю звичку і позбутися від неї, то є всі шанси створити у другій половині 2021 року надійний, міцний союз. Або навіть оформити все офіційно.

Терези

Терезам не треба поспішати з походом до РАЦСу. Занадто великий шанс обпектися.

У Терезів цього року буде дуже багато знайомств і надій, але краще входити в шлюб в наступному році.

Скорпіон

Скорпіонам не варто чекати весільних дзвонів у 2021 році. Але, можливо, їх це і не засмутить.

В них дуже висока ймовірність залишитися цього року на самоті, але лише з тієї причини, що Скорпіони самі захочуть спокійного життя.

Стрілець

Зі Стрільцями складно передбачити точно — буде в них цього року шлюб чи ні. Чаша терезів поки не схилилася ні до одного з варіантів.

У Стрільців будуть можливості побудувати любов, але їх може підвести їх зайва імпульсивність.

Козеріг

На жаль, представникам знака Козеріг весілля, нова любов і глибоке почуття у 2021 році не світять. Головне — не переживати. Для них є рекомендація не повертатися в старі стосунки!

Водолій

В цілому Боги любові і зірки у 2021 році надають Водоліям всі можливості для пошуку відповідного партнера. Проблема тільки в тому, що вони легко можуть прогледіти «того самого».

Головне — це скористатися цими можливостями і не упустити їх.

Риби

У Риб є прекрасні перспективи для романтичних зустрічей і нових знайомств. Однак дуже високий ризик до кінця року залишитися одному.

Розберіться спочатку в собі, а потім входьте у відносини.

You cannot copy content of this page