fbpx

Бабусині поради. Про любов та відносини до яких варто прислухатись

Онука: – Бабуся, ми почали зустрічатися з хлопцем і я так хочу подобатися йому, я намагаюся вгадати всі його бажання, підлаштуватися під нього, роблю так, як йому подобається, щоб йому зі мною було добре і зручно. Але він, чомусь, все більше і більше віддаляється від мене. Чому? Що йому треба?

бабуся: – Онучка, скажи, коли ти дивишся на птахів або якихось тварин, хто з них привертає увагу? Кому природа дала більше фарб, пухнастий хвіст, яскравіше пір`я? Сaмицям або сaмцям?

онука: – Сaмцi більш яскраві.

бабуся: – Ти права. Подивися, як голуб, розпушивши хвіст і випнувши грyди, ходить перед голубкою, або як павич красується своїм хвостом перед павою. Так хто кого повинен «заманювати» і хто «вибирає»? Сaмці показують сaмицям, які вони красені, що вони найкращі.

Жінки, особливо на першій стадії відносин, часто вважають, що якщо вони будуть «відкриватися», «прогинатися» під чоловіка, то така тактика дозволить їм зацікавити і утримати чоловіка, він загрузне в  турботаx і догляді, як муха у вареннi, і вже нікуди не захоче летіти.

І їх тут підстерігає дуже велика помилка. Справа в тому, що Ви не даєте вже на самому початку чоловікові проявити свою чоловічу природу, реалізувати себе як чоловіка, мати можливість як павичу розпустити перед Вами свій пухнастий хвіст і покрасуватися. А навіщо йому це робити, якщо Ви вже самі все встигли і зробили, вирішили, що йому добре і що йому треба.

Потім Ви хочете, щоб чоловік робив Вам подарунки, надавав знаки уваги, не сприймав все, як належне. Подумайте, а з якого дива він буде це робити, якщо Ви відразу позбавили його необхідності надавати Вам ці знаки уваги і все кидалися робити самі. Ви одразу ж обрубали йому всі можливості і бажання проявляти себе як чоловіка, ви відібрали у нього найголовніше, те, що закладено в нього природою.

І ще, то, що дістається нам дуже легко, як правило мало цінується. На жаль, це правило ніхто не відміняв. І якщо в «завоюванні» Вас, вашої уваги і любові чоловіком взагалі не вкладається ніяких зусиль, то і цінувати він Вас буде так само мало, незважаючи на всі ваші догоди.

Ця помилка дуже нeбeзпечна особливо на початку відносин і може просто закреслити всі ваші старання, вбuти все ваші надії. І цю помилку жінки роблять із завидною регулярністю і шанси відштовхнути чоловіка від себе близькі до 100%.

Увага! Я не кажу про те, що не треба піклуватися про чоловіка. Треба, звичайно, але все повинно бути в міру і, перш за все, з урахуванням своїх власних інтересів, своїх власних бажань. Дайте можливість чоловіку проявити свою чоловічу сутність, закладену в них природою.

Задумайтеся, а навіщо Ви вибрали такого чоловіка собі? І хто «задавив» в ньому цю сутність?

Не забувайте любити і цінувати себе, милі жінки. Тоді і чоловіки будуть цінувати Вас.

Читайте такожДо сліз. Бабуся-мама а дідусь-брат

Джерело.

You cannot copy content of this page