Багато грошей не буває: знаки Зодіаку, до яких прийде успіх наприкінці 2021 року

Овен

Зроблять черговий крок вгору кар’єрними сходами Овни. Для них найбажанішим буде нова та досить престижна посада. Більшість із них її отримають, але для цього їм доведеться постаратися.

Декому навіть доведеться усунути конкурентів, але, як відомо, «на війні всі кошти хороші», тим більше, що інші претенденти на підвищення намагатимуться також позбутися конкурентів. Разом із новою посадою зростуть і доходи Овнів.

Схоже, настав час не лише добре працювати, а й непогано заробляти.

Близнюки

Зможуть змінити посаду або поміняти під кінець року роботу Близнюки. Для них це виявиться дуже просто, адже від пропозицій відбою не буде. Тут потрібно чітко дивитися і планувати своє кар’єрне зростання на старому або на новому місці.

Можливо, є сенс змінити роботодавця, хоча іноді достатньо лише піднятися на одну кар’єрну сходинку вгору. Після кар’єрними успіхами потягнуться і фінансові.

Близнюки можуть розраховувати на різні премії та виплати. Непоганою підмогою стане депозитний рахунок або цінні папери.

Терези

Непогано почуватимуться на роботі наприкінці року Терези. У них завжди все акуратно і по поличках. Саме завдяки цьому вони зможуть не лише добре заробити наприкінці грудня, а й здобути нову посаду.

Зробити це буде дуже легко, адже реальних конкурентів серед колег просто немає. Складніше доведеться на початку наступного року, адже заздрісники спробують нашкодити Терезам будь-яким доступним способом.

Саме тому доведеться бути обачнішими навіть у дрібницях, а також на роботі не слід довіряти навіть колегам-друзям, адже зради ніхто не скасовував.

Стрілець

Кар’єрний зліт на кінець року очікує Стрільців. Особливо це стосується тих, хто давно засидівся на попередній посаді. Схоже, що настав час щось міняти.

Зміни у кар’єрі відбудуться завдяки старанності та відповідальному підходу до роботи. Схоже, керівник це помітить і Стрільці будуть першими кандидатами на підвищення. Зміна посади спричинить збільшення зарплати.

Тут нема нічого дивного. Приємним доповненням буде передсвяткова премія, а також дорогий подарунок.

Козеріг

На нову посаду може заступити багато Козерогів. У них це вийде не завжди просто, але все ж таки вийде. Нова посада – це не лише крок вгору кар’єрною ієрархією, а й зміна роботи.

Деяким представникам цього знаку надійде також цікава пропозиція, від якої вони точно не відмовляться. Міняти роботу під кінець року це, звичайно ж, ризик, але багато Козерога дуже азартні.

Багато хто з них в основу свого благополуччя ставлять матеріальну базу, схоже, тут вони за будь-якого розкладу зможуть збільшити свій дохід.