Багато людей протягом багатьох років не можуть позбутися злиднів, і часом причина криється в неправильному зберіганні грошей. Ось де потрібно тримати фінанси, щоб вони примножувались

Грошова енергія здатна взаємодіяти з енергетикою оточуючих речей. Саме тому зберігати гроші слід в спеціально відведених місцях.

Якщо ви хочете збільшити свій дохід, то ваше завдання – створити не тільки безпечне, але і енергетично сильне сховище. Джерело

Згідно з фен-шуй, кошти краще зберігати в південно-східній частині будинку – в зоні багатства. Однак недостатньо просто знайти грошову зону. Важливо створити найбільш сприятливі умови для грошей.

Зберігати гроші на відкритому місці – не найкраща ідея. В якості надійної схованки можна використовувати шкатулку, за умови, що вона буде якісною і дорогою. Не варто зберігати гроші в старих коробках, а тим більше завертати їх в папір або газету. Така нехитра схованка буде лише відштовхувати грошову енергію, а значить, з часом фінансових проблем стане набагато більше.

Для зберігання монет можна використовувати вазу, бажано глиняну або фарфорову. Сонячна енергія здатна посилити енергетику грошей, тому посудину найкраще зберігати на підвіконні. Намагайтеся поповнювати вазу щодня, щоб ваші фінанси постійно примножувалися.

Визначившись з місцем, необхідно навести в ньому порядок. Звільніть його від зайвих речей і зробіть прибирання, щоб негативна енергетика не перешкоджала надходженню енергії.

Покладайтеся на свої відчуття. Місце, де ви збираєтеся зберігати свої гроші, має випромінювати позитивну енергію, а значить, перебуваючи в цій зоні, ви будете відчувати себе комфортно. Не варто тримати гроші в передпокої, так як через поріг надходить велика кількість негативу, який не повинен перетинатися з енергією грошей.

Багато людей вважають за краще зберігати гроші на кухні. Саме тут домочадці збираються разом і відчувають позитивні емоції від приємного спілкування і куштування їжі. З точки зору фен-шуй це найвдаліше місце для зберігання грошових заощаджень.

Читайте також: Важлива не тільки конкретна кімната, але і бік, розташування, а також розмір: де повісити дзеркало, щоб у будинку завжди був достаток

При бажанні можна прикрасити місце грошовими талісманами. В якості прикрас можна використовувати статуетки тварин, невеликий акваріум з рибками або китайські монетки. Не варто переборщувати з декораціями, інакше ви ризикуєте отримати зворотний результат.

Постарайтеся зберігати гроші подалі від електричних приладів, фотографій і книг. Іноді ці предмети можуть бути джерелами негативної енергії і загальмовувати грошові потоки.