fbpx

Батько Віри, якому її сімейство сіло на шию, набрався сміливості і запитав у зятя: “Ти нормальну роботу не пробував шукати?” Уявляєте, той образився! Не вірять в нього!

Коли моя двоюрідна сестра Віра пішла в декрет, то на декретні виплати закрила всі сімейні кредити.

Думала вже видихнути і спокійно займатися дитиною, але чоловік швидко набрав нових боргів – то на ремонт машини, то на утеплення гаража, то його батьки приїхали і зайняли грошей (без докорів сумління).

Спочатку чоловік умовив Віру продати її машину і купити іншу, щоб найняти водія і здавати в оренду в таксі.

Бізнес не пішов – один водій розбив машину, інший втік, добре хоч машину знайшли.

Чоловік продав цю машину і замість виручених грошей приїхав додому на кабріолеті … купив і сказав, що його трохи підремонтувати і можна продати дорожче.

У підсумку Віра возить дитину в поліклініку і за покупками їздить на цьому кабріолеті вже майже рік … не продається така модель за ціну, яку позначив чоловік …

Після Віра вирішила взяти все в свої руки і … відкрила інтернет-магазин з продажу дитячих речей. Було глухо, як у танку. Покупці не хотіли чекати речі місяцями поки Віра отримає посилку з Китаю.

Повздихали і сіли вони дружно на шию до батьків Віри, які допомагали молодій сім’ї матеріально.

Але все ж батько Віри набрався сміливості і запитав у зятя: “Ти нормальну роботу не пробував шукати?” Уявляєте, той образився! Не вірять в нього!

А буквально днями Віра приїжджала до нас в гості. Привезла гостинці – ягоди і торт. Торт пекла сама і сказала, що це її новий бізнес – пече на замовлення.

Пропонувала послуги. Все це прекрасно, тільки ягоди були в банках з-під сметанного продукту і маргарину, тобто на рослинних жирах.

Це ж дешевше натуральних продуктів, а значить вигідніше. Таким тортом я свою сім’ю годувати не хочу.

Айм сорі.

You cannot copy content of this page