fbpx
Життя

“Батько, як пopaнeний звiр, бігав по пляжу, кpичaв, але так і не знайшов сина”: втратив дитину, але зустрів його через 20 років

Анатолій звичайний чоловік, працює на великому заводі начальником, у нього є сім’я, дружина, син два роки, не так давно дружина Ірина подарувала Анатолію дочку.

Як хорошому працівникові, Анатолію надали путівку на море, він спочатку хотів від неї відмовитися, дружина недавно тільки наpoдила, не тягати ж новонароджену дитину по містах, та й Ірина ще не відійшла від пoлoгів. Але прийшовши додому і розповівши дружині про путівку, вона радісно заусміхалася і запропонувала:

-Толя, поїдь з Владиком, йому корисно буде на морi побувати, а ми поки з малятком вдома побудемо!

Анатолій подумав та погодився, він зібрав Владика і на наступний день вони вже були в аеропорту. Анатолій ще ні разу не був в цьому місті, а маленький Владик здивовано все розглядав, він побачив багато пам’ятників, екзотичні фрукти, тварин, яких до цього він бачив тільки на картинці, і деяких в зоопарку. Так минув тиждень відпочинку, Владик весь час сидів біля кромки води і копирсався в піску, періодично підбігаючи до Анатолія і демонструючи чергову черепашку. Анатолій вже так звик до цього, що не хвилювався за Владика, адже той зовсім не заходив у воду, боявся.

Але в один фатальний день, Владик все таки забрався в воду, саме на його щастя біля берега лежав чийсь надувний матрац, малюк забрався на нього, відштовхнувся ніжкою і поплив, скільки було щастя у дитини, його очі горіли, а неспокійні хвилі, несли його все далі і далі. Анатолій повернувся, направив погляд в бік сина, але на звичному місці його не знайшов, він заметушився як поpaнений звір, бігав по пляжу, кpичав, але так і не знайшов.

Через тиждень пошуків Анатолій відправився додому, малюка так і не знайшли, як він буде дивитися в очі дружині? Адже вона довірила йому найдорожче, а він не зміг устежити, він втратив не тільки свою дитину.

Ірина дуже довго побивалася, так воно і зрозуміло, але вона жодного разу за весь час не звинуватила Анатолія, може статися з кожним, може бути синок все таки зайшов у море, та й не вийшов, або може бути його вкрали, недогледіти може кожен і вона в тому числі, але вона ніколи не звинуватить в цьому чоловіка, адже він так убuтuй гоpeм. Анатолій кожен день і не по разу, згадував свого улюбленого хлопчика, його родимку на спинці, його шpaм на животі, і його яскраво-сині очі.

Минуло 23 роки, але Ірина з Анатолієм все так же згадують свого синочка, дочка виросла і вчиться в інституті, батьки вже на пенсії, але Анатолій все так же працює на заводі, все так же начальником і на відпочинок поки не збирається. Анатолію належить відрядження, він вирішив взяти з собою улюблену дружину, адже вона все одно вдома сидить, квитки куплені і літак вже вирулює на злітну смугу, ще не багато і він відірветься від землі.

Так їх зустріли працівники фірми, з якими потрібно було підписати договір, навіть не дали речі закинути в готель, відразу вирушили за підписом. Ірина з Анатолієм ще в аеропорту зачепилися поглядом за молодого хлопчину, чим саме він їх зацікавив, вони не могли зрозуміти, але щось в ньому було. Договір підписаний успішно, Ірина з речами поїхала в готель, а Анатолій залишився відзначити підписання контракту, було організовано вечерю в ресторані, а потім замовлена ​​сауна.

Саме в сауні Анатолій і зрозумів, що його привернуло в молодому фахівцеві, це був його син Владик, його рідний і улюблений хлопчик, незмінна родима пляма на спині, ледь помітний шpaм на животі і яскраво-сині очі. Анатолій кинувся до нього, син обійняв батька і розплакався, як потім з’ясувалося, його врятували рибалки, Владика відправили в дитячий будинок, а він знав, він пам’ятав сім’ю, він пам’ятав що у нього є батьки, але він не міг згадати де вони живуть, останнє що він пам’ятає, це як його все далі і далі відносять хвилі, а він кричить на матраці:

-Тато, тато!

Читайте також: 16-річний син приніс додому “у подолі”

Але тато чомусь так і не прийшов на допомогу, малюк був наляканий більше життя, Влад все ще не підходить до води, у нього починається паніка.

Минуло сім років, Влад возз’єднався з сім’єю, він одружився і нещодавно подарував батькам першого онука, дочка закінчила інститут, влаштувалася до батька на завод, вийшла заміж. Анатолій вже вийшов на пенсію, не вистачає вже сил все контролювати, а його місце зайняв Владик, Ірина сидить удома і в’яже чудові костюми онукові і теплі светри рідним!

Джерело.

You cannot copy content of this page