Березень буде сповнений несподіваних змін для Козерогів. Гороскоп на березень 2022 року для кожного знаку зодіаку

Овен

Березень принесе Овнам масу емоцій та переживань. Ви зможете зустріти кохану людину, з якою залишитесь на все життя. У березні найбільше впливатиме на вас положення Венери, особливо в другій половині місяця. На вас чекає успіх у кар’єрі, особливо якщо ви працюєте у фінансовій сфері.

Телець

Цей місяць — слушний час, щоб набратися сміливості та подолати перешкоди, які тривалий час стримували Тельців. Ви вирішите почати будувати щось нове, і досягнете великого прогресу. В той же час у вашому особистому житті почнуться зміни, які допоможуть вам просунутися на крок уперед.

Близнюки

Березень принесе Близнюкам багато енергії та сил. У вас вдасться реалізовувати свої найсміливіші ідеї, якщо ви будете послідовні у своїх діях. Щодо відносин, у цьому випадку ви можете відчути себе самотнім. Однак зірки радять вам просто перечекати цей період і не шукати підтримки на стороні, тому що назавжди можете втратити свою другу половинку.

Рак

Це буде ідеальний час для прийняття складних рішень та вибору. Інтуїція не підведе Раків, завдяки їй ви зробите правильні кроки. У професійній сфері не виключено підвищення чи додаткову грошову винагороду. Успіх не буде з вами вічно. Тому якщо ви хочете покращити будь-яку із сфер вашого життя, настав час це зробити.

Лев

Березень підтримає темперамент Левів. З великим ентузіазмом ви братиметеся за нові проекти і досягнете успіху. Ви також повинні використовувати ауру цього місяця у своїх інтересах та спробувати вирішити складні питання, які постійно відкладали. Середина місяця буде не найсприятливішою для великих покупок, тому слід заздалегідь скласти грошовий план і чітко слідувати йому, щоб уникнути неприємностей. У коханні настане благополучний етап. Ті, хто перебувають у стосунках, зможуть їх зміцнити, а вільні зустрінуть другу половинку.

Діва

У березні Діви будуть відкриті для нової інформації та зможуть втілити в реальність найсміливіші ідеї. У той же час ви можете розраховувати на велику дозу творчості, тому не бійтеся експериментувати. У професійній сфері можливе підвищення по службі або збільшення зарплати. В особистих стосунках буде  повна гармонія. Цей стан протримається весь місяць.

Терези

Терезів чекає неймовірний успіх у професійній сфері, якщо ви направите для цього всі сили. З 20 березня ви перебуватимете під заступництвом Венери, отримаєте особливий заряд енергії та багато позитивних емоцій. У цей період ви зможете розкрити свій творчий потенціал, приємно провести час із друзями та покращити стосунки з близькими людьми.

Скорпіон

У березні у Скорпіоні прокинеться прагнення почуття безпеки. У цей період буде найкраще, якщо ви знайдете заняття, за допомогою якого ви зможете висловити свої почуття. На початку весни слід серйозно зайнятися своїми фінансами, оскільки деякі вкладення чи покупки можуть бути вкрай невдалими.

Стрілець

З приходом березня Стрілець почне почуватися дуже впевнено та невимушено. Однак цього місяця постає питання про ваше майбутнє, і ви повинні почати вирішувати його. Це найкращий час, щоб визначитись, у якому напрямку рухатися у своїй кар’єрі. Ви повинні зосередитись на своїх довгострокових цілях. Завжди намагайтеся приділяти їм хоча б кілька хвилин на день. Регулярність та невеликі кроки можуть швидко призвести до вершини успіху.

Козеріг

Березень буде сповнений несподіваних змін для Козерогів через вплив планетарного розташування. Вас може відвідати відчуття розпачу та сумніви у відносинах, проте причин для цього немає. Потрібно просто перечекати цей момент і постаратися переключити свою увагу на інші завдання, в яких ви процвітаєте цього місяця. У фінансовій сфері зірки віщують успіх наприкінці місяця, використовуйте цей час з користю.

Водолій

Планетарне розташування змусить Водоліїв відчути велику потребу в інтелектуальному розвитку. Подумайте, чому б ви хотіли навчитися чи яку якість розвинути у собі. Вам слід впевнено йти до мети та не відволікатися на різні дрібниці. Під впливом Венери ви випромінюватимете особливу енергію, постійні стосунки з партнером стануть міцнішими, а в одиноких буде шанс зустріти довгоочікуване кохання.

Риби

Рибам потрібно тримати свої почуття під контролем, тому що цього місяця багато залежатиме від того, як ви взаємодієте з оточуючими. Вам треба виявити свою сміливість та наполегливість, щоб подолати перешкоди на шляху та успішно реалізувати свої плани. У особистому житті в самотніх настають зміни. Вони зустрінуть ту саму людину, яка розділить їхні погляди і буде з ними чесною.