fbpx

5 ідеальних порад для тих, хто любить чистоту

Перед вами п’ять прекрасних порад для тих, хто хоче, щоб в будинку завжди було чисто.

1. Усунення неприємного запаху з посуду

Якщо навіть після того, як ви помили посуд, він неприємно пахне, то вам допоможе екстракт ванілі. Налийте чайну ложку цієї рідини в посуд. Поставте його в розігріту духовку. Через кілька хвилин неприємний запах піде.

2. Захист столових приборів від потемніння

Кожна господиня хоче, щоб її ложки, виделки і ножі завжди зберігали свій дзеркальний блиск. Щоб захистити столові прибори від темних плям, нам знадобиться всього лише крейда. Покладіть її разом з приборами в ящик. Крейда зможе захистити від вологості вироби з мельхіору і срібла.

3. Чистка кухонної дошки

Часто буває, що маленькі крихти в’їдаються в кухонну дошку. Вичистити частинки їжі можна, натерши її половинкою лимона. Натерту лимоном дошку залиште хвилин на десять. Потім її необхідно ретельно промити і просушити. Після цієї процедури ваша дошка стане чистою, як новенька.

4. Зручний спосіб чистити жалюзі

Трапляється, що одна шкарпетка втрачається. Не поспішайте викидати іншу. Це дуже зручний інструмент щоб очистити від пилу жалюзі. Просто нанесіть засіб для чищення на жалюзі і проведіть по них шкарпеткою, надітою на руку.

5. Прибрати плями з крана

Читайте також: Тюль стане білосніжним: всього один простий інгредієнт допоможе позбутися від жовтизни!

Дуже складно вивести плями вапна з водопровідного крана. Тільки вичистив, а він знову брудний. Тому наступного разу візьміть папір для випічки. Тонкий шар воску, який залишиться на протертому крані, захистить його від плям на довгий час.

Джерело.

You cannot copy content of this page