fbpx
Гороскоп

Безліч змін, радість та плани на майбутнє. Жовтень дасть особливим знакам впевненість і рух вперед

Телець

Вам передбачають доленосну зустріч. Ви звикли до високих стандартів у всьому, що стосується особистих якостей — своїх та всіх, хто вас оточує. Але доведеться задуматися про те, наскільки справедливі започатковані вами стандарти: ніхто не досконалий, а рішучість, безумовно, могутня, але її ніколи не буває достатньо.

Є речі, які неможливо подолати поодинці, саме тому в жовтні космос забезпечить вам зустріч з тим, хто буде повністю на вашому боці, і так довго, як ви захочете.

Лев

Певна частка нерозсудливості йде на користь, допомагаючи не застрявати, а рухатися вперед, коли інші витрачають час на сумніви. Проте в деяких (нехай і поодиноких) випадках напористість недоречна, а правило «сім разів відміряй» допомагає не наламати дров.

Ви замітите, що проводите в роздумах більше часу, ніж зазвичай, оскільки настав час прийняти важливе рішення. Робіть те, що вважаєте за потрібне, довіряйте інтуїції і не слухайте нікого, крім себе.

Терези

Ви знаходите стриманість розумною тактикою, особливо в невизначених ситуаціях, проте зірки закликають вас бути сміливішими і говорити «так» найнепередбачуванішим можливостям.

Якщо відчуєте, що спалахнули проєктом або ідеєю, беріться за справу. Якщо відчуваєте, що зустріли людину, яка надихає вас, довіртеся їй без тіні сумніву. Ви не пов’язуєте себе зобов’язаннями на все життя, а лише приймаєте обставини, які просуватимуть вас уперед.

Скорпіон

Останнім часом ви чіпляєтеся за почуття мети чи напряму, який ніби вислизає від вас. У цьому немає вашої провини, у всіх бувають періоди невизначеності. Усі мешканці цієї планети живуть у владі пір року, піддаючись сезонній зміні настрою. Не морочіться оцінками того, що відбувається, дозвольте собі трохи побуксувати в спекотній літній дрімоті.

І не приймайте близько до серця свою невпевненість – ви зберігаєте контроль над ситуацією у потоці поточних змін.

Козеріг

Цього місяця вас потягне віддатися у владу цинізму, критикуючи всіх і вся, включаючи найближчих. Негатив переповнює вас через моральну втому: вас пригнічують зміни, що відбуваються у світі, які так чи інакше впливають на ваш спосіб життя. Найближчими днями вам піде на користь спілкування — не соромтеся вступати у відверті бесіди, щоб полегшити відчуття, і переконайтеся, що у світі багато людей, яким не все одно.

Вас готові прийняти і в горі, і в радості – лише дайте знати, що це вам потрібно.

You cannot copy content of this page