fbpx

Безцінні поради від Комаровського: Як і чим найкраще лікувати “лихоманку” на губах

Герпес, або як в народі прийнято називати цю інфекцію – “лихоманка” – доставляє масу незручностей. Як правильно лікувати лихоманку на губах підкаже доктор Комаровський.

Герпес – частий супутник застуди в холодну пору року. Доктор Комаровський на своїй сторінці в Instagram відповів на питання, чим лікувати вірус герпесу на губах – поширеними кремами і мазями, або досить припекти лихоманку звичайною марганцівкою.

Лихоманка на губах викликає вірус герпесу, і коли вона реально вже з’явилася, вилікувати її сучасними мазями не можна. Згадані вами мазі ( «Рятівник», «Веролекс», «Зовіракс» і т.д.) – лікарські засоби на основі потужного противірусного препарату ацикловіру.

Читайте також: Я 5 років пропрацювала в ecкopті і знаю, чому чоловіки зраджують тих, кого кохають

Лікування герпетичної інфекції одними мазями малоперспективно, хоча і реально. Для лікування необхідний і прийом ацикловіру всередину, і місцеве лікування. Все це, зрозуміло, слід вживати під наглядом фахівця (лікаря-інфекціоніста).

У той же час для людини, яку часто турбує саме лихоманка на губах, мати під рукою мазь необхідно. Але застосовувати її треба не тоді, коли вже з’явилися пухирці, а при перших ознаках захворювання (поява специфічного сверблячки на тому місці, де потім «вискочить лихоманка»)

You cannot copy content of this page