fbpx

Біла смуга замінить темну вже в найближчі дні, і ці знаки стануть щасливими

Діва

Взагалі Діви не йдуть на компроміси і не люблять жити та діяти без чіткого плану та сценарію. Їм у всьому потрібен порядок, і його наявність робить їхнє життя осмисленим, гармонійним і щасливим.

Проблема тільки в тому, що перемогти хаос по всіх фронтах неможливо, де-небудь, та неодмінно піде не так і виведе Діву з рівноваги. Але представників цього знаку чекає щось неймовірне, їм доля підкине багато хороших несподіванок.

Близнюки

Близнюки – парадоксальні особистості. Їх відрізняє підвищена чутливість, що, за ідеєю, погано в’яжеться з лідерством у питаннях щастя.

Проте Близнюкам «щастить» — в одному флаконі із сприйнятливістю у них іде талант, інакше не скажеш, бачити в усьому лише добре. Або хоча б намагатися так ставитись до навколишнього світу. Представники цього знаку цінують життя у всіх проявах, а хіба не це запорука щастя?

Козеріг

Козеріг має володіти ситуацією. Не важливо, про що йдеться. Миття автомобіля чи стосунки – все потрібно контролювати. Цікаво, що йти в цьому своєму контролі до кінця Козеріг не готовий, в якийсь момент він здається на компроміс.

І тоді йому стає дуже добре. І це зовсім скоро відбудеться. І все піде на лад і як найкраще і буде біла смуга у вашому житті.

You cannot copy content of this page