fbpx

“Більше ніколи не повернусь з відрядження раніше. Все було по банальному сценарію, акби не одне але”

Відправили мене у відрядження. Через 4 тижні мав повернутися назад. День витратив на переліт, переїзд та заселення в дешевий готель типу хостелу. Приходжу в офіс і тут виявляється, що крім мене вислали ще двох техніків. Оце так поворот! А працювати я повинен був сам.

Працювали з максимальними перервами, перекурами і все одно впоралися за вісім днів. Якщо чесно, то мені подобається бути у відрядженнях, спілкуєшся з новими людьми, катаєшся по країні за рахунок фірми. А ще я беру з собою мою улюблену зеркалку. Цього разу навіть фотоапарат діставати не став. Сенс який?

Коротше, повертаюся я майже на три тижні раніше, ніж планував. Повернувся вже ввечері. Дивлюся, світло в спальні горить, а в інших кімнатах ні. Сказати, що я був здивований, так це нічого не сказати.

Відкриваю своїм ключем вхідні двері, а вони відкриті вже. Вламуються в спальню, а там парочка любовним утіхам віддається на моєму ліжку. А знаєте в чому прикол? А в тому, що я навіть не одружений, а на ліжку лежала навіть не моя дівчина. Якісь підлітки вломилися в будинок і облюбували спальню.

Читайте також: Вирішила подругу пiдклaсти під друга, щоб довести, що всі бaби – гiвнo і просто чесні “дaвaлки”. Але план провалився

Вони в сльози кинулися. Стали благати не викликати поліцію. Переконували, що нічого не вкрали і не зламали. Став перевіряти, і дійсно нічого не вкрали, навіть заначка в ящику була на місці. Техніка теж на місці. Домовився з ними, що вони за собою підлогу помиють, так як натоптали знатно. Вони миттю вимили підлогу і зникли, немов їх і не було. Я в шoці. Пішов на кухню, а ці негідники, як виявилося банку варення, хлібці і масло з’їли.

Дивна парочка. Але про всяк випадок замки змінив.

Джерело.

You cannot copy content of this page