Більшість людей, які бачили ці фото, запитували: «Це фотошоп?». Неочікувано в розпал весільної фотосесії на задньому плані з’явилися ці «хлопці»

Ніхто не очікував, що в розпал весільної фотосесії на задньому плані з’являться ці «хлопці» Фотографа Яна Кристмана запросили на зйомку весілля Еріки і Лорен у мальовничу місцевість поблизу Стоктона, Нью-Джерсі.

Однак Іен навіть не підозрював, що його фотографії стануть настільки популярними по одній дивній причині. Те, що сталося на весіллі, багато назвуть даром згори, бо ні планування, ні навіть зробити такі кадри спеціально — просто неможливо!

Після церемонії фотограф переконав пару на час залишити гостей і піти фотографуватися на фоні лісу й навколишньої природи.

Наречений і наречена просто ахнули від того, що вони побачили: з лісу з’явилося стадо з 40 оленів, які без страху спостерігали за шлюбною церемонією. На щастя, фотограф не розгубився і зважився на експромт.

Читайте також: Знімуть стрес, заспокоять і допоможуть заснути. Які рослини повинні бути на вашому підвіконні

— Гріх не використатичудовий фон для фотографії, коли сама природа посилає його в руки.

У Іена вийшло кілька приголомшливих знімків на тлі здивованих тварин. Не знаю, про що олені думали, але, схоже, процес доставляв їм справжнє задоволення! Більшість людей, які бачили ці фото, запитували: «Це фотошоп?» На що фотограф не без гордості відповідав негативно.

Думаю, що пара жодного разу не пошкодувала, запросивши на своє святкування такого фотографа як Іен. Відзначившись на знімках, тварини пішли в ліс, залишивши після себе масу питань і приємних вражень.

Джерело