fbpx

Благословенні небесами: ці пари за знаком Зодіаку ніколи не розлучаються

Близнюки і Терези

Союз Терезів і Близнюків побудований на сильному зв’язку інтелектуального характеру. Це знаки стихії Повітря і їм потрібна постійна ментальна стимуляція. Вони люблять отримувати нові знання, що лише підживлює їх взаємний інтерес.

Близнюки і Терези відмінно ладнають з оточуючими. Вони дбайливі і завжди допомагають партнеру в разі потреби.

Терези і Рак

Це дивовижна пара. І якщо Рак дуже емоційний, то Терези відрізняються внутрішньою врівноваженістю. Вони хочуть уваги до себе, а Рак охоче дарує їм свою любов і почуття. Вони двоє швидко вступають не тільки в романтичні відносини, але і в дружні.

Це надзвичайно чутливі особистості, які отримують задоволення від розуміння і прийняття партнером.

Овен і Стрілець

Коли ці двоє починають зустрічатися, життя перетворюється в одну грандіозну пригоду. Представники обох сузір’їв є авантюристами, мрійниками і любителями свободи. У них схожі ідеї і вони однаково люблять глибокодумні бесіди.

З точки зору інтелекту це по-справжньому споріднені душі. Вони без слів розуміють одне одного і не втомлюються бути разом, працюючи як єдине ціле. Їм не потрібно будувати окремі особисті плани, тому що вони комбінують свої цілі і разом їх досягають.

Водолій і Близнюки

У Близнюків і Водолія можуть виникнути неймовірні романтичні відносини. Вони відмінно балансують одне одного. Близнюки бувають надзвичайно нерішучими і розгубленими, а Водолій є повною їх протилежністю. Вони доповнюють одне одному і таким чином досягають своїх цілей.

Близнюки відповідають у стосунках за гумор і спокій, а Водолій вказує їм шлях до мети. Зв’язок між ними глибший, ніж виглядає з боку, а пристрасть не дає любові згаснути у важкі часи.

Телець і Діва

Діву надихає і одночасно інтригує позитивний світогляд партнера. Вона щаслива бути з тим, хто викликає у неї таке захоплення. Вони ідеально врівноважують одне одного, наповнюючи стосунки гармонією. А ще вони дуже уважні до свого партнера.

І Діва, і Телець є знаками стихії Землі. Це допомагає їм розуміти ідеали і бажання одне одного. З них виходять відмінні друзі і партнери по бізнесу, а в романтичному плані їх зв’язок взагалі складно з чимось порівняти.

Фото ілюстративне з вільних джерел

You cannot copy content of this page