Блискучі перспективи починаючи з 20 грудня. Леви зазнають якісних змін, а Стрільці у січні раптово можуть збідніти

Телець

Незважаючи на блискучі перспективи січня, та й усього року, в якому знаки Землі користуватимуться особливим благоволенням небес, Тельцям слід постійно тримати в полі свого зору найпроблемніші сектори цього періоду. До них відносяться фінансова сфера та галузь професійних занять. Саме тут потрібно чекати підводного каміння та непереборних перешкод, характерних для всього року та всіх знаків Зодіаку. За всіх райдужних прогнозів Діви повинні дотримуватися великої обережності, починаючи ризиковані проекти.

Лев

В особистому житті Левів складеться подібна обстановка. У дні новорічних свят представиться не одна можливість побачити та оцінити стосунки з сім’єю, друзями та коханими з боку. На Левів зійде одкровення, розуміння того, що близькі люди хочуть того ж, про що мріють і самі Леви, але не завжди мають змогу реалізувати свої мрії. Багато представників вашого знаку візьмуться відновлювати справедливість, і це виявиться дуже приємним заняттям — виконувати чиїсь бажання крім своїх. В результаті відносини з близькими зазнають якісних змін, стануть глибшими та довірливішими.

Терези

Роботи буде небагато. Але всі пов’язані з нею процеси більш менш активно почнуть протікати відразу після новорічних канікул. Різкий перехід від неробства до зайнятості покажеться Терезам дуже великим навантаженням, втім, представники вашого знаку зможуть зібратися і навіть досягти деяких успіхів. Саме досягнення січня стануть останнім аргументом на користь кар’єрних перебудов у житті Терезів. На початку заключної декади місяця слід очікувати низки пропозицій з питань реорганізації трудової діяльності, і всі вони стосуватимуться змін на краще.

Стрілець

У ближньому колі друзів та рідних Стрільці у січні раптово можуть збідніти. Вони не відмовлятимуться від спілкування, тим більше що новорічні урочистості цього й не дозволять. Але в натовпі, що веселиться, будуть виглядати такими відстороненими і зануреними в себе, так невесело жартувати і невпопад сміятися, що моментально розчарують не тільки друзів, а й закоханих у них представників протилежної статі.

Водолій

Додавати неймовірні зусилля, витрачати і без того невеликі матеріальні ресурси на відновлення відносин Водоліям не рекомендується. Цим можна зайнятися і пізніше. А ось налагоджувати нові зв’язки, знайомитись у січні вийде без проблем. Вся ця активність приведе в життя Водоліїв людей, які згодом виявляться корисними представникам вашого знаку зодіаку у реалізації честолюбних планів у сфері ділових інтересів.