fbpx

Близнюкам у березні треба дати остаточну відповідь у стосунках, у Дів- суцільні рзчарування у квітні, Козероги-не витрачайте свій лютий на зустрічі з минулим

Овен

Дуже хочеться відрядити і самій побути в блискучих обладунках? Реалізуй цей потенціал у роботі – там тобі зараз справді не потрібна рука допомоги, щоб піднятися на вершину.

Телець

Ніхто не каже, що треба неухильно дотримуватися «правила трьох побачень», проте в твоєму випадку краще не форсувати події, інакше іскра інтересу може швидко згаснути. Дай можливість новому знайомому проявити себе та спостерігай.

Близнюки

Наскільки людина тобі підходить, а головне, наскільки ти готова попрощатися зі статусом вільної дівчини стане ясно в березні. Дай остаточну відповідь, тільки коли будеш повністю впевнена у виборі.

Рак

Зміни фокус уваги – дуже ймовірно, що людина, яка ідеально тобі підходить, вже поруч, а ти про це навіть не здогадуєшся.

Лев

Удачу цього місяця принесе все яскраве – сукня кольору фуксія, синя сумочка, сережки з жовтим камінням. Чим яскравіше фарби в образі, тим краще – вони підсилюють твоє Сонце, а значить, роблять тебе ще привабливішим.

Діва

Завищені очікування призводять до розчарування. Суцільні рзчарування у квітні.  Перестань шукати бездоганного героя роману і після пари зустрічей не вішай ярликів «він не на мій смак» – а раптом твій ідеал насправді зовсім інший?

Терези

Не забувай викладати селфі, а якщо планів на вечір немає – нарядися і запиши кумедне відео з собою гарною. Цікавий шанувальник може знайти не в реалі, а у віртуальному просторі.

Скорпіон

Настає прекрасний час, щоб розкрити свої таланти, познайомитися з цікавими людьми, перестати сумніватися в собі та ближче дізнатися про найголовнішу людину на світі. Це, як ти здогадалася, ти сама.

Стрілець

Запасайся ендорфінами та дофамінами. Нехай лютневі пригоди і не виллються у щось серйозне, зате буде що згадати.

Козеріг

Не витрачай свій лютий на зустрічі з минулим. Навколо тебе багато чоловіків, які можуть стати твоїм сьогоденням та майбутнім.

Водолій

Починай по порядку – якщо в твоїх планах зустріти цікавого чоловіка, частіше відвідуй місця їх проживання: фітнес-клуби, бізнес-курси та вечірки друзів.

Риби

Відклади на час свої уявлення про те, як має бути – і проживи те, що є. Життя часто буває яскравіше наших найсміливіших фантазій.

You cannot copy content of this page