fbpx

Близнюки, не давайте грошей у борг. Гороскоп на 5 листопада для усіх

Овен

Намагайтеся уникнути зустрічей з людьми, які викликають у вас не симпатію. День підходить для спокійних, невтомних занять, роздумів на різні теми, обговорення філософських питань. Вам важко провести кордон між мріями та реальними планами на майбутнє, тому близькі не завжди розуміють вас правильно.

Телець

Напружений день видається. Ви намагаєтеся не надавати значення проблем, що виникають, але виходить це у вас погано – все-таки все, що відбувається, ви приймаєте близько до серця. Багато Тельців каратимуться через свою довірливість.

Близнюки

Почніть цей день із аналізу фінансової ситуації. Можливо, вона не така сприятлива, як хотілося б, тому від деяких покупок доведеться відмовитися. На грошові надходження краще не розраховувати. Небажано давати гроші у борг.

Рак

Творчий потенціал дещо знижений, чи цей день принесе представникам знаку якісь блискучі ідеї. Проте можна продовжувати займатися раніше розпочатими справами, вирішувати поточні питання. Дуже добре день підходить для планування бюджету до кінця року. Можна виїхати за місто на невеличкий відпочинок.

Лев

Не найкращий день для Левів. Проблеми можуть бути як у роботі, і вдома. Вам ніяк не вдається вибрати правильну лінію поведінки, ваші дії непослідовні, і це заважає вам вирішувати актуальні проблеми. Перешкоди здаються непереборними, ви опускаєте руки.

Діва

Якщо діяти швидко, можна непогано заробити. Багато залежатиме від вашої хватки, здатності швидко відреагувати на зміну обставин. Варто прислухатися до порад жінок, плідною буде співпраця з представницями прекрасної статі.

Терези

Стає зрозуміло, що ви надто багато часу провели у прекрасній країні фантазій та ілюзій. Зараз, коли вас з неї депортували, доводиться миритися з вадами реального світу, треба зазначити, що сьогодні вони здаються вам особливо численними, серйозними та невиправними.

Скорпіон

Вдалий день. Ви не тільки чудово справляєтеся з усім, що задумали, але й домагаєтеся значного прогресу у справах, яких раніше не наважувалися підступитися через їхню складність і заплутаність. Навколишні, зокрема впливові люди, не залишаються байдужими до вашої чарівності, що виявляється корисним при обговоренні робочих питань.

Стрілець

День приносить чимало хвилювань і переживань, але обумовлено це не стільки подіями, що відбуваються, скільки вашим ставленням до них. Вам хочеться все контролювати, але досягти цього не виходить. Тут і криється причина невдоволення.

Козеріг

Настав час розібратися зі справами та проблемами, про які ви віддали перевагу надовго забути. Якщо зараз не розставити всі необхідні точки, вантаж з кожним днем ​​ставатиме все важчим. Так, сьогодні вам доведеться попрацювати, але будьте певні, справа того варта.

Водолій

Вас переповнюють емоції, і здається, що впоратися з ними зовсім неможливо. Але все ж таки не здавайтеся, взяти ситуацію під контроль можна, тільки зберігши холоднокровність. Будьте дуже обережні у спілкуванні з важливими для вас людьми. Настав той момент, коли недоречно сказане слово, випадкове зауваження може зруйнувати порозуміння.

Риби

Вам не вистачає впевненості у собі, це стає серйозною проблемою. Замість того, щоб приймати рішення та діяти самостійно, ви чекаєте на якісь поради, підтримку, допомогу. Безцінний час йде даремно! Знайдіть у собі крапельку хоробрості і дайте їй свободу – справи різко підуть на лад.

You cannot copy content of this page