fbpx

Бoлюче щастя: Вірменський чоловік Лізи одружився на бeзсовісній кoханці

Хочу розповісти вам історію, що сталася з дочкою моєї сусідки.

Ліза – була розумницею-дівчинкою, успішно закінчила університет і отримала хорошу посаду, та й не дурна собою. І ось зустріла вона свого «принца»  з Вірменії. За матеріалами видання ispovedi

І тут понеслося: шашлик, компліменти, – в загальному – здалася Лізонька. Тільки батьки, родичі, друзі і сусіди з боку помічали, що тут щось нечисто – адже «хлопцю» 29 років, а до сих пір не одружений.

Ліза «в рожевих окулярах», сходиться з ним без реєстрації, народжує прекрасного синочка. Тут раптом приїжджає вірменський брат «чоловіка» і, за звичаєм, як сказав її чоловік, селиться у них в квартирі. Батьки Лізи покинули житлоплощу, щоб не заважати щастю дочки. Молоді роблять ремонти, оплачують комуналку, переговори з родичами (за рахунок батьків Лізи).

Читайте також:Сповідь Василини, яка була коханкою італійця

Чоловік Лізи начебто десь працює у родича і грошей отримує так мало, що вистачає купити братові черевики, та вислати нещасним батькам в село, щоб придбали дрова, оплатили електроенергію та корм худобі. Ліза  з малюком їздила до його батьків на 2 місяці. Сказала, що жила весь час у них в будинку, спілкувалася з його заміжніми сестрами, які приїхали в рідну домівку на літо.

Ліза реєструє свій шлюб і прописує чоловіка і його брата до себе, ось тільки дитини тато на себе не записує. Тут потрібно сказати, що батьки Лізи на той момент були власниками житла і відмовлялися переписати все на дочку.

Коли Лізонька вже 4 місяці носила під серцем другу дитину, вирішив одружитися молодший брат її чоловіка. З Вірменії приїхали батьки чоловіка і сказали, що їй не варто бути на цьому весіллі, хоча жили у неї.

Ліза обурилася, на що свекруха сказала, що забирає тоді свого сина, і вона його більше не побачить. І вони всі пішли з речами. Ліза потрапила в лікарню, втpатила дитину.

Як тільки її виписали, чоловік тут же запросив її в РАЦС поставити автограф про розлучення, що вона і зробила, тому що вже все було заздалегідь проплачено.

Кульмінацією було весілля, яке Ліза  спостерігала з вікна своєї квартири в кафе навпроти, де була присутня так звана «сестра» вже колишнього чоловіка. Ви вже, напевно, здогадалися, що це була його дружина.

Тепер Лізонька мати-одиначка з блідим видом і надірваною психікою. Добре, що квартира не пішла «під yкіс».

Автор: Т.Ю.

You cannot copy content of this page